Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vallási megszállottal ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallási megszállottal ismerkedtem meg?

Figyelt kérdés
Internetes társkeresőn megismertem egy nőt. Baromi dögös, és okos is, de saját bevallása szerint is mélyen hívő, bűnnek tartja a házasságon kívüli testi kapcsolatot, minden gondolata előbb-utóbb oda jut, hogy ez az Úr akarata, a hedonizmust is bűnös életvitelnek tartja. Meneküljek, vagy adjak a dolognak egy esélyt?
2016. jan. 2. 22:48
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
De írok még. Hányinger kerülgeti az olyan emberektől, akik szórakozóhelyen ismerkednek meg, és az éjszaka már együtt is hálnak, mert megnyomorítják ezzel a lelküket, ugyanis szerelem nélkül adnak oda egy darabot magukból a másiknak. Egyébként a világnak vége, az utolsó ciklusban vagyunk, pontosan nem tudja, hogy mikor, mert a ciklus akár 500 évig is eltarthat, de Jézus második eljövetele be fog következni, addig is hamis próféták lesznek helyette, ahogy azt Krisztus urunk meg is jósolta előre.
2016. jan. 2. 23:17
 12/30 A kérdező kommentje:
Rengeteget beszél, monologizál, én meg csak figyelem, és hallgatom, hallgatom, és lenyűgöz, hogyan képes hinni ebben a sok sületlenségben.
2016. jan. 2. 23:21
 13/30 anonim ***** válasza:
Mutass neki ilyen mémeket: [link]
2016. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menekülj!
2016. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen lányt, (sőt, kettőt is) és ami azt illeti ezen kívül teljesen normális és jófej (mindkettő). Néha elvitatkoztunk ilyesmiről, nekem sikerült megértetnem vele, hogy az evolúció nem egy random marhaság, és együtt nevettünk a Brian életén :D

Persze a hite az életvitelében is nagyban befolyásolja ugye, és sanszos, hogy nem fog megváltozni. Ha meg akarod próbálni, nagyon penge legyél, mert minden bizonnyal az összes közhelyet és belépőszintű érvet ismeri már, meg megvan rá a válasza.

Ha neked kizárt, hogy elfogadd az ő elveit (kompromisszum nélkül), akkor felejtsd el. Haverkodni ettől még lehet, ha van rá ingerenciád.

2016. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Jó hogy említed az evolúciót, ő azt bármikor meg tudja cáfolni.
2016. jan. 2. 23:29
 17/30 anonim ***** válasza:
#13: :D
2016. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Második eljövetel? :D

[link]

2016. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Adj a dolognak egy esélyt, aztán menekülj :)
2016. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Látom sok a beteg ember....


De ettől függetlenül menekülj!

2016. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!