Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtad meg hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtad meg hogy megcsalnak? És ezután mit tettél?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 00:02
 1/9 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%

Onnan, hogy iPhone-on a Find my Friends egy buli utáni délelőttön egy budapesti házat mutatott, amikor elvileg otthon kellett volna lennie. Onnan már nem volt nehéz összekötni a pontokat, főleg, hogy tudtam, hogy a táncpartnere - aki köztudottan szerelmes volt belé egy éve - arrafelé lakik. Mindenesetre nem voltam 100%-ig biztos.

Amikor rákérdeztem, tagadta, de teljes kognitív disszonanciába süllyedt, engem vádolt és össze-vissza beszélt. Mindenesetre szakítottam, és rá egy hétre blöfföltem egy nagyot, amikor beszéltünk. Kiderült, hogy igazam volt.

2016. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Hozzátenném, hogy nem álltam bosszút. Több mint ezer meztelen képem és videóm van róla, de nem éltem vissza velük.
2016. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

A "2. legjobb barátnője" le akart vele feküdni, amit elmondott, mikor a fejéhez vágtam egy veszekedés alkalmával, hogy simán lefeküdne a csajjal. Ekkor mondtam neki, hogy visszaolvasom valamikor a beszélgetéseiket.

El is felejtkeztem róla, de egy nap az ő gépét használtam a tanuláshoz. Véletlen töröltem valamit, amit a lomtárból vissza akartam szerezni. Ott találtam mindenféle amatőr "akt" képet több lányról. Ezeket is visszaállítottam, majd megkerestem a helyet ahova ezeket mentegette. Kész gyűjteménye volt a chatrouletten magukat mutogató ribikből, igen, ő kérte, hogy vetkőzzenek. Ekkor döntöttem úgy, hogy akkor elolvasom mit beszélt az alatt az egy év alatt a csajjal. Ott is hasonló dolgok voltak, azzal a különbséggel, hogy ők találkozgattak is.

Fizikálisan ugyan nem csalt meg tudtommal, bár van egy sejtésem, hogy nagyon is megtette, de bizonyítani nem tudom, ő pedig tagad. De érzelmileg megcsalt a "barátnővel", és a netes dolgok is bőven a megcsalás kategóriája alá esnek nálam.

Üvöltöztem vele 1-2 órát, azt hiszem meg is pofoztam.

Több mint félév eltelt azóta, mostanában tudom szép lassan lezárogatni. Letiltotta facebookról a lányt, tudja, hogyha újra felvenné vele a kapcsolatot, azt már nem tudnám megbocsátani.

2016. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Megbocsatottam neki. Azota megegyszer megcsalt. Azt is megbocsatottam. Megigerte hogy tobb ilyen nem lesz.
2016. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Lesz.
2016. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Bevertem parat a raakaszkodo nonek : betort az orra es kiesett nehany foga. Ez a bevalt gyakorlat. De ilyen huseges pasit nem lattam, mint a mostani...

N

2016. jan. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ezt bizonyító Skype beszélgetés nyitva maradt a gépén, pedig tudta, hogy ott fogok ülni és játszani amíg távol van edzésen. Szerintem direkt le akart bukni...


Sírtam, meg akartam bocsátani, de végül nem bírtam bízni benne és szakítottunk.

2016. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem,hogy valami gáz van és belenéztem a céges e-mailjeibe amikor véletlenül nem lépett ki.Ott volt a munkatársával lefolytatott több 10 szerelmes e-mail.Még együtt vagyunk,de már nem sokáig.
2016. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem felhívott a másik nő, az exem telefonjáròl, kérdezte, ki vagyok. Így bukott le.

A pasi 2 szék közül a padlóra esett. Kidobtuk mindketten.

2016. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!