Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezután? 18L

Figyelt kérdés

4 éve élek párkapcsolatban a barátommal. A kapcsolatunk nagyon jó. Mindig időt szakít rám hétköznap is, hétvégén pedig együtt vagyunk mindig. Segít nekem bármiben, de még a családomnak is. Együtt tervezzük a jövőnket.


Pont ezért állok értetlenül a helyzettel szemben...


Néhány hónapja visszahallottam, hogy jóban van egy lánnyal. Túl barátságos vele. Természetesen rákérdeztem tőle, hogy mégis minek tudjam be a dolgot? Azt válaszolta: Csak egy ismerősöm. Nagyon ért mellesleg a kimagyarázáshoz én pedig eléggé féltékeny típus vagyok.


Elfogadtam, de ott volt a fejemben a: miért vannak jóban?, miért van rá szüksége?


Így belekukkantottam a levelezésébe. Nem, nem adta meg a jelszavát, de elég feledékeny és tudom, hová jegyzi fel a jelszavakat stb. Ő viszont nem tudja, hogy én ezt tudom.


Hát elég 'érdekes' levelezések voltak. Nagyon nem egyszerű ismerősök csupán.


Amiket olvastam, összefoglalva: Nagyon kívánja a lányt és ezt hangoztatta is. Rengeteg szexuális töltetű üzenetet írt neki. Sokszor találkozgatott vele, amiről nekem fogalmam se volt. Úgy jött le, hogy nem történt intim együttlét köztük, de a barátom nagyon vágyik rá. Nagyon szépnek tartja meg szexinek, vonzódik hozzá és ezt simán be is vallotta neki. Meg, hogy a lakásán kettesben miket lehetne csinálni, szívesen rá mászna, szívesen kielégítené, szeretkezne vele. Volt, hogy hozzátette, ha nem lennék kapcsolatban...


Elég nagy "meglepetés" volt ez az egész, de ráadásnak rá 2 napra mikor felmentem a lakására, vajon kit találtam ott? Hát a leányzót...


Akkor kibuktam, de rendesen. Azt mondta csak beszélgettek. Mondtam neki, hogy melegen ajánlom, hogy zárja le ezt az egészet, ha nem akarja, hogy szakítsunk. Azt mondta persze, rendben, de ők csak ismerősök, értsem meg.



Azt nem mondtam még el neki, hogy miket olvastam, mert érdekel, fog e vele beszélni ezek után, de ha beköpöm a dolgot, ez nem derül ki.


Szóval várok... Eddig nem írt neki.


Vajon tényleg befejezi? Megszakítja vele a kapcsolatot?


Illetve miért fordult ilyesmi egyáltalán elő? Hisz semmi jelét nem láttam. Minden rendben van köztünk. Szerintetek? Miért csinálja ezt?


2015. máj. 24. 13:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod, veled egyidős? Elsők vagytok egymásnak? 4 év kapcsolat után az ember, ha korábban nem volt más tapasztalata, sajnos elkezdhet kíváncsivá válni. Az viszont, hogy a párod a hátad mögött találkozgat a lánnyal, titokban, és az otthonába is felhívja "beszélgetni", eszméletlenül gerinctelen dolog. Nálam ez már egy szinten van a megcsalással.
2015. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálta mert még fiatalok vagytok.

Ezt nem bántásból írom, dicsérendő, hogy ilyen fiatalon összejöttetek és ennyi idő után is együtt vagytok.

Neki, ahogyan neked is sok dolog kimaradt az életetekből.

A flört, csajozás, pasizás stb.

Neki most erre van szüksége, hogy ezt érezze, hogy ő kellhet egy lánynak.

Annyira nem merülnék bele a tudat alatti dolgokba, de mindenkiben benne van a vadászösztön, nála most jött ez elő jobban.

Ez még nem azt jelenti, hogy meg fog csalni.

Jó lenne tudni, hogy a csaj tudott-e rólad vagy a barátod nem említett téged neki, mert így a másik lány félre volt vezetve és ezért nyomulhatott.

Ha ez a dolog kiderül, hogy te megnézted a levelezéseit, szerintem nagy balhé lesz.

Bizalmatlan lettél ez már egy gyenge pont a kapcsolatban.

2015. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

Látod, hogy mennyivel jobb volt minden amíg nem tudtál semmit?

Ám mi az, hogy 4 éve élsz párkapcsolatban, 12 évesen jöttetek össze? :O


Ám az lehet az oka, hogy fiatalok vagytok és már más lányra is vágyik a barátod. Előbb-utóbb úgyis félre fog lépni (ha nem tette már meg eddig), az csak rajtad áll hogyan kezeled a dolgot.

2015. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Előző válaszolókkal értek egyet.

Próbálj te is kacéran viselkedni vmi fiú ismerősöddel, akivel persze előre megbeszéled a dolgot..

hátha leesik a párodnak, hogy ez milyen érzés.

2015. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#2 Tudta a lány, hogy van kapcsolata. Inkább a barátom nyomult, sőt...sajna..

#3 Nem kötözködésből, de 18-4=14.

A barátom amúgy 21 éves.


Szóval ettő függetlenül azért még szeret? Mert ez érdekelne. Mivel nem mindegy.

2015. máj. 24. 14:09
 6/27 anonim ***** válasza:

Szerintem veled fog szakítani.

Nem kívánom,hogy így legyen,de az egész történetet elolvasva nem érzem úgy,hogy nagyon kötődne hozzád.

A 4 év hosszú idő,de lehet,hogy neki túl hosszú.

2015. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szerintem már meg csalt, de te tudod...
2015. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Még nem csalt meg. Lejött volna az üzenetekből, ha már megtörtént a dolog.
2015. máj. 24. 14:39
 9/27 anonim ***** válasza:
Hàt ha szeretne gondolom nem írna ilyeneket...
2015. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Azért ezt nem lehet kijelenteni, szerintem. Attól szerethet.
2015. máj. 24. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!