Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a kutyámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a kutyámmal zsarol?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt baratommal, abbol 1 eve mar h nala elek. Mindig voltak kisebb szakitasok meg dramak, de en mindig elhittem h mevaltozik, es nyilvan vtak jo idoszakok, de mar az eszem es a szivem is tudja h le kell lepnem. Foleg a ma ejszaka utan.... Karacsonyra kaptam tole egy kutyat, 12ezert vette (nem nagy osszeg, de egyertelmuen nem is a penz miatt kezdett zsarolni), november ota velunk volt, neveltem, oltasok, chip stb. Es ma ejjel kozolte h tegyem ki a kutya papirjait es en meg menjek haza anyamhoz.... (az elozmeny annyi, h problemaja van a vilaggal, komoly onertekelesi problemai vannak, amikor megkaptam batyamtol karacsonyra az uj okostelefonom, o kiakadt, mert ez az o onbecsuleset bantja, ez egy ferfinak megalazo, mert o ezt nem tudja nekem megteremteni, pedig en sosem vartam el... Na es szoval azota nem szolt hozzam, es gondolom mar o is megunta ezt a nemasagot koztunk) Olyan hisztit levertunk, h az egesz utca minket hallgatott, epphogy nem hivtam rendort, es nem utott meg. Nekilokott a szekrenynek, amirol uvegek estek le es tortek szet... Hala az orangyalomnak, hogy nagyobb bajom nem esett! De en nem fogom hagyni h az az apro lelek vele maradjon!!! (Akinek van kutyaja, tudja milyen ez😐) A torzskonyve, a chip is az en nevemen van. Jogi utra megse akarom vinni meg a dolgot, mert tudom h nagyon megszivatna utana. Rajottem h mindenre kepes!

Mar naprol napra erosebb vagyok, es tudom h az eletem nelkule csak jobb lehet. Egy baratnom se tudta volna ezt vegigelni, amit eddig en. De en nem akarom megadni neki az oromet h a kutyam nala maradjon!!!! 😢😔 tanacstalan vagyok! :( szerintetek??



2016. jan. 4. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Aktuális Mikszáth idézet A fekete városból: ebet ebért.


Hagyd el, amilyen gyorsan csak lehet, a kutyussal együtt. Ne félj jogi útra vinni, a szüleidet is avasd be, legyenek támogatóid.

2016. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Odaadnám neki azt a nyomorult 12 ezret, aztán viszlát. A többszörösét is adnám egy olyan kutyáért, aki akár csak néhány napja az enyém, mert sokkal többet ér nekem a pénznél, szóval megértem, hogy miért nem akarod ott hagyni, habár én nem feltétlenül "csak azért is" alapon vinném magammal.

Semmiképpen ne hagyd, hogy a kutya nála maradjon.

2016. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
100%
A te neveden van,nem kell semmit sem tenned. Ha nagyon jó arc akarsz lenni,a pénzt otthagyod. Csak aztán figyelj a kutyusra,nehogy valamivel megetesse...
2016. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A te neveden van, nyugodtan elviheted. Amúgy hol lehet törzskönyves kutyát venni 12 ezerért? Azok inkább 100 ezernél kezdődnek.
2016. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátod Postal Dude :D "Írd alá vagy a kutyádnak annyi" :D
2016. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"De en nem akarom megadni neki az oromet h a kutyam nala maradjon!!!!"


Mielőtt eddig a mondatig jutottam az olvasásban, azt akartam tanácsolni, hogy ajánld fel, hogy kifizeted neki a kutya vételárát, hogy magaddal vihesd (függetlenül attól, hogy ajándékba adta).


De ha neked nem az a fő szempont, hogy már a szívedhez nőtt a kutyus, és ő is inkább téged fogadott el gazdinak, így nehéz szívvel hagynád el, hanem az, hogy a volt barátodnak ne legyen meg az az öröme, hogy nála marad, akkor őszintén szólva nehéz mit mondani. Azért remélem, akármeddig tart, és akárhogyan zárul nálatok az egók harca, amit most vívtok, bárki is lesz végül annak a kutyakölyöknek a gazdája, jó gondját fogja viselni.

2016. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nyilvanvaloan mar reg odaadtam volna neki azt a penzt, vagy tobbet is. De neki nem az kell. Jol tudja, h az egyetlen gyenge pontom a kutyam, es az, h o ongyilkos lesz, mar nem hat meg! Termeszetesen mar 100x eljatszottuk ezt is... eddig sikerrel, de mar tudom h ugysem fog csinalni semmit se, csak a szaja nagy.

Koszonom a kommenteket, megprobalom hatha lenyugodnak a kedelyek, es meg a vegen maga adja vissza nekem. Neki nem valo kutya, szerintem ezt o is tudja, es remelem belatja idovel!! Es a kutyus is jobban ragaszkodik hozzam, meg csak 3 honapos, de kialakult koztunk egy igazi onzetlen baratsag, nagyon szeret, erzem. Eddigi elete 90%-at velem toltotte, pl mindig vittem a munkahelyemre is, mindenhova.

Es igen, bocsanat nem jol irtam, nem torzskonyv, hanem csak siman a kiskonyv. Sorry.. egyebkent ugy vt havanese-yorki kevereknek vettuk, de valoszinuleg egy gyonyoru puli lesz belole. 😊 ...na de ez egy masik sztori.

Koszonom Mindenkinek, erot adtatok!!!!!

2016. jan. 4. 21:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Yorki keverék, és puli lett belőle, hát behalok... xD


Amúgy "csak" öngyilkossággal fenyeget? Le kell tojni, hagyd ott és éld az életed a kutyáddal.

2016. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hat igen, remelem ilyen egyszeru lesz.. en bizom benne!

Aha yorki elvileg :) a szuleit nem lathattuk, az oroszlanyi Lidl parkoloba hoztak ki nekunk kosarba. Pedig nem errol volt szo.. Es mi elhittuk, hat olyan apro volt meg :) Nade hirtelen nott hatalmasat, szoval o tuti nem talalkozott yorkivak, se havanessel, a doki szerint sem ☺ de hat a legtunemenyesebb kutyus a vilagon❤

2016. jan. 4. 22:19
 10/11 A kérdező kommentje:
Hátha érdekel valakit :) A kutya azóta is nála, és mi már semmit nem beszélünk. Még tavasszal láttam a kutyut, jó nagyra nőtt, megismert. :) De már elengedtem :) jobb ott neki, a jó nagy udvaron, én meg lakásban élek...és egyébként kb komondor lett! Ennyit a havanese-ről! Vicc.... :/ :D
2016. okt. 13. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!