Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a kutyámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a kutyámmal zsarol?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt baratommal, abbol 1 eve mar h nala elek. Mindig voltak kisebb szakitasok meg dramak, de en mindig elhittem h mevaltozik, es nyilvan vtak jo idoszakok, de mar az eszem es a szivem is tudja h le kell lepnem. Foleg a ma ejszaka utan.... Karacsonyra kaptam tole egy kutyat, 12ezert vette (nem nagy osszeg, de egyertelmuen nem is a penz miatt kezdett zsarolni), november ota velunk volt, neveltem, oltasok, chip stb. Es ma ejjel kozolte h tegyem ki a kutya papirjait es en meg menjek haza anyamhoz.... (az elozmeny annyi, h problemaja van a vilaggal, komoly onertekelesi problemai vannak, amikor megkaptam batyamtol karacsonyra az uj okostelefonom, o kiakadt, mert ez az o onbecsuleset bantja, ez egy ferfinak megalazo, mert o ezt nem tudja nekem megteremteni, pedig en sosem vartam el... Na es szoval azota nem szolt hozzam, es gondolom mar o is megunta ezt a nemasagot koztunk) Olyan hisztit levertunk, h az egesz utca minket hallgatott, epphogy nem hivtam rendort, es nem utott meg. Nekilokott a szekrenynek, amirol uvegek estek le es tortek szet... Hala az orangyalomnak, hogy nagyobb bajom nem esett! De en nem fogom hagyni h az az apro lelek vele maradjon!!! (Akinek van kutyaja, tudja milyen ez😐) A torzskonyve, a chip is az en nevemen van. Jogi utra megse akarom vinni meg a dolgot, mert tudom h nagyon megszivatna utana. Rajottem h mindenre kepes!

Mar naprol napra erosebb vagyok, es tudom h az eletem nelkule csak jobb lehet. Egy baratnom se tudta volna ezt vegigelni, amit eddig en. De en nem akarom megadni neki az oromet h a kutyam nala maradjon!!!! 😢😔 tanacstalan vagyok! :( szerintetek??



2016. jan. 4. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy megszabadultál tőle.
2016. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!