Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megelégednétek mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megelégednétek mindig a 'majd meglátjuk'-kal? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés

A barátommal Kb. bármiről (ami jövővel kapcsolatos) próbálok beszélni az a válasz, hogy majd meglátjuk! Roppant idegesítő, főleg, hogy nemsokára 2éve vagyunk együtt, szeretném tudni merre tartunk, tartunk-e, szabni azért egy határidőt, célt kitűzni, nem csak lenni az éterben.


Felhoztam az összeköltözést, hisz így tudjuk meg, hogy működik-e: spóroljak, aztán meglátjuk!

Ő most az autója teljes fényezésére spórol. Ezért pluszba kikötötte, hogy garázs is kell és közel legyen.


Senki se fiatal örökké úgymond, ha családot akarunk akkor is idő kell, sok idő egy lakásra összeszedni bármennyit, felépíteni egy közös életet (ráadásul én nehezített pályán vagyok a babaprojekt szempontjából..).


2016. jan. 4. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebből arra tudok csak következtetni, hogy van egy fontossági listája:

-autó (fényezés)

-autó (garázs)

-majd meglátjuk

...

...

valahol a végén meg ott vagy Te.

Hogy látod, jó ez így?

2016. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Bizony, hogy nem...

De közben mondogatja hogy családot akar majd, el akar venni... ezért idegesítő, én sajnos olyan ember vagyok akinek szüksége van azért határidőkre, célokra, különben nem érzek semmilyen motivációt, kedvetlen, befelé fordult leszek ettől (ti hogy vagytok ezzel? én vagyok ilyen zizi??)

2016. jan. 4. 21:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Első mondja jól.

Majd meglátjuk = Majd, ha a többi, fontosabb dolgomat elintéztem.

2016. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez kb annyit jelent, mit az ej, ráérünk arra még!Nem túl biztató.
2016. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Exem is ilyen volt.. Meg is untam, hogy nem lehetett vele tervezni 1,5ev utan se
2016. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért a csaj se semmi, instant babaproject. Na, neked is csak donor kell! Selma Bouvier te vagy az...?
2016. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Megfelelően irányított orvosi kezelést kell kapnom, ha babát akarok, ezt jelenti a nehezített pálya, addig nem kezelnek annak megfelelően, amíg nem akarok gyereket! Ha orvosi kezelés nélkül/felügyelet nélkül esek teherbe jó eséllyel vagy elvetélek vagy idegsérült lesz a baba. Ráadásul éveket is igénybe vehet a dolog, ezt senki nem tudja előre, jobb rá felkészülni és úgy tervezni.
2016. jan. 4. 22:38
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem lenne egyszerűbb úgy "skippelni" az egész babázást és vidáman/szabadon élni? Rodeózhattok a kocsival, mehettek külföldre nyaralni, szabad nappalok és éjszakák... Nem értem a nőket miért akarnak ennyi bajt a nyakukba!
2016. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mennyi időssek vagytok?
2016. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó te hol olvastad hogy instant baba??! Nem most akar a kérdező! Csak ha majd akar akkor lehet nem fog első sikerülni (tudod hány ilyen nő van a világon??) és ha idő kell még ne legyen szenvedés kapkodás stressz és kifutás az időből. Süt az értelem olvasgass a nehéz teherbeesésről inkább!


Amúgy le kell ülni megbeszélni mondd meg hogy nem fogadod el válaszként ezt!

2016. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!