Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megelégednétek mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megelégednétek mindig a 'majd meglátjuk'-kal? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés

A barátommal Kb. bármiről (ami jövővel kapcsolatos) próbálok beszélni az a válasz, hogy majd meglátjuk! Roppant idegesítő, főleg, hogy nemsokára 2éve vagyunk együtt, szeretném tudni merre tartunk, tartunk-e, szabni azért egy határidőt, célt kitűzni, nem csak lenni az éterben.


Felhoztam az összeköltözést, hisz így tudjuk meg, hogy működik-e: spóroljak, aztán meglátjuk!

Ő most az autója teljes fényezésére spórol. Ezért pluszba kikötötte, hogy garázs is kell és közel legyen.


Senki se fiatal örökké úgymond, ha családot akarunk akkor is idő kell, sok idő egy lakásra összeszedni bármennyit, felépíteni egy közös életet (ráadásul én nehezített pályán vagyok a babaprojekt szempontjából..).


2016. jan. 4. 21:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem akarunk, de 5éven belül viszont igen babát (nekem akkor ehhez pl orvost is kell keresnem, aki ezzel foglalkozik, mert nem minden orvos jó ezen a téren, a mostani a jelenlegi állapotomhoz felel meg), ezt letisztáztuk amúgy hogy kettőt szeretnénk. Viszont feltételek is kellenek, nem akarok csak úgy a világba vagy épp az államnak szülni, nyomorogni, szülők nyakára szülni, házasság nélkül.


Én 24 ő 27.

2016. jan. 4. 22:49
 12/19 A kérdező kommentje:
igen akarunk - bocsi
2016. jan. 4. 22:50
 13/19 A kérdező kommentje:

Egyébként rodeózhatunk ahogy te mondod, de egy idő után elkezd kellemetlen lenni a szülők nyakán tenni mindezt, majdnem 0 magánélet, teljesen más együtt élni, mint pár nap után hazamenni, abból sose derül ki, hogy működik-e együtt.

Házasság előtt se árt együtt élni és utána se, mielőtt gyereket akar az ember, na meg ha van hová hazavinni.

2016. jan. 4. 22:52
 14/19 anonim ***** válasza:

Az en baratom is ilyen, bar mi egyutt elunk. 2 eve elunk egyutt, kicsit tobb, mint ket eve vagyunk egyutt. Eleg almodozo vagyok, ha majd gyerekunk lesz, ha majd sajat lakas, hazassag stb... Szeretek ilyesmirol beszelni, de abszolut realisan gondolkodom, meg jopar evig nem lesz baba, csak szeretek almodozni:)

Na mindegy, a lenyeg, hogy meg 2 ev utan is volt olyan pillanat, mikor nagyritkan felhoztam a temat, lattam, hogy tok zavarban van, nem akar errol beszelni. Vicces volt, mindig biztositottam rola, hogy nem szalltam el, tudom hogy nem holnap keri meg a kezem, vagy lesz baba, nincs is ertelme, csak sokszor eszembejut. Mostanra kezdem latni, hogy nem panikol be, ha felhozom a temat, hogy mondjuk egy ismerosnek kisfia szuletett es tok jo helyen vasarolt, biztos en is ott fogok majd:D

Szoval ez a férfiaknál nehez ugy szerintem. Bar hozzateszem, hogy a te parod szerintem ugy igazan elkotelezodni sem akar, mert azert az osszekoltozes igazan nem nagy "csapda", akkor megy el, amikor csak akar. A gond szerintem, hogy nem is aksr osszekoltozni.

2016. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor éljetek együtt, de a gyerek-rabiga nem okos ötlet. Együtt élnétek egy kis házban, totál szabadon... Gyerek csak a pénzt viszi keményen, meg a szabadidőt. És persze a jó öreg idegrendszert. A legjobb élete a gyerek nélkülieknek van. Külföldi út, házépítés, színház, koncert, mozi, sportesemény, rodeo a kocsival, póker, teke, bridge, NES, házimozi...


Gyerekesnek mi marad? Egész napos robotot követi az éjszakai gyereksziréna... + örök "kötelesség" meg felelősség... Röghöz kötés! Egy csomó gyerekes van akik csak azért szopnak fog melóhelyen 'mer a gyerek'. Akinek meg nincs annak nem kell a fosmeló jó a szürke de nyugodt is kevesebbért.

2016. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

15 ös nagyon jól mondja sajnos.... Hamég mindig szülőknél laktok, nincs saját lakásotok, nagyon ráér még akkor az a baba project. Ha nincs jól fizető állásotok, lakást hitelre akartok venni, plussz még gyereket bevállalni, ez így 95% hogy válással fog végződni. Csak nézz körül mennyi házasság romlik meg mert a férfi azért robotol hogy a törlesztő időben be legyen fizetve, emellett nincs ideje a családra. A nő máshol keresi a boldogságot, elhanyagolva érzi magát, és kész is a katasztrófa. Megéri?

Ne gyere azzal hogy nálatok nem ez lesz mert szeretitek egymást. Mert a kérdésedből abszolut nem az jön le hogy meg tudtok beszélni dolgokat...

2016. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A gond szerintem ott van hogy a kedves parodnak az egyutteles, hazassag, elkotelezodes nem fontos. 27 evesen. Meg tavlatokban sem; ha 23 evesen gondolkodna igy akkor azt mondanam OK. De hogy az autoja fontosabb legyen mint a baratnoje, plane hogy csak a kifogasokat keresi de meg nem nyugtat a tavlati tervekkel kapcsolatban.

Az ilyen pasik mellett szoktak a lanyok eveket elvergodni (ismertem nem egy ilyet) majd hirtelen szakitas lesz a vege, akkor pedig a padlon vannak.

A lany pedig vagy idejeben felismeri hogy ebbol nem lesz baba meg hazassag, vagy jobb esetben egy eroltetett valami lesz, vagy evek mulva jon ra hogy elvesztegette a legszebb eveit egy olyan emberre akinek minden fontosabb volt.

Persze a sracnak is a maga modjan igaza van, neki most ez a fontos. Ha a parkapcsolat lenne, meg Te, es mindenkeppen meg akarna tartani, akkor osszekoltozne, es leszarna kb a kocsi fenyezeset. Csak neked is olvasni kell a jelekbol :) Neki meg igy kenyelmes. Szex van, igy is, szabad elet van, akkor miert valtoztatna?

2016. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Látom leszavazott a fidesz/jobbik/kdnp szavazótábor.
2016. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Azért lettetek a gyerekkel kapcsolatos dolgok leszavazva mert egyáltalán nem erről van szó, kiemeltetek egy dolgot, miközben csak felsorolás volt!!


Arról van szó, hogy tervezni kéne a jövőt, hogy ne később derüljön ki hogy pazaroljuk egymás idejét, az ilyen tervekben benne vannak az összeköltözés, ezzel kezdünk, munka van, azért zavar a válasza, házasság, esetleg gyerek,ki mit szeretne, hogy lássuk a dolgokat. Ne 30hoz közel derüljön ki, hogy nem is volt tervünk. Mondja meg mit szeretne az élettől, néha erről is kell beszélni egy kapcsolatban.

Mert manapság azok a házasságok is tönkremennek akik alig éltek együtt házasság előtt, vagy utána rögtön jött a gyerek, nincs közös élet, nyomorognak, mert lakást nem szereztek és persze hogy kell a hitel és társai.

Most ha eldöntjük, akkor lehet takarékot csinálni.

2016. jan. 5. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!