Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Nyár végén 3és fél hónap dobott az exem, aki 3 évig utánam áhítozott. Szenvedtem mint az állat, most nemrég összehoztam egy kapcsolatot, de nem olyan mint a régi. Még most is nagyon hiányzik Ő. Tegnap rámírt, hogy igen zavarja, hogy találtam mást, sokat jelentek neki, és nem tudott elfelejteni, pedig egész félévben egy héten egyszer láttuk egymást kb. Nem akarom megmondani neki hogy őt szeretem, mert akkor megint nyeregben érezné magát, és leszarna, de legszívesebben vele lennék. :( És mielőtt jönnek a gyalázó kommentek, hogy a másik lánnyal miért csesztem ki: el akartam az exem felejteni. És nem szoktam kihasználni a lányokat, őt sem azért szedtem fel, de nem akartam tovább szenvedni. Mit tegyek? Én 18/F exem 16/L

2016. jan. 5. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Szakits meg vele minden kapcsolatot. Amikor ott voltál neki meg leszart. Meg ha megmondod neki h szereted akkor nyeregbe érzi magát.

Szerintem csak nem akarja h legyen valakid.

Viszont a jelenlegi pároddal meg közöld a dolgokat v hagyd ott,ha nem szereted.

N/24

2016. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én felejtés képpen tiltanom kellett õket, mert mikor már majdnem túl voltam rajtuk, akkor találtak meg, aztán ment a tiltólistára az õsszesXD Ajánlom neled is, biztos a siker :D
2016. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy voltam vele, hogy el tudom felejteni, talán ezzel a lánnyal sikerül, de ahogy megmondta az exem, hogy bántja a dolog, meg hogy azthitte nem fogja érdekelni, ha összejövök valakivel, most mégis zavarja, ezzel lerombolta a mostani barátnőm irányába kiépített összes vonzalmamat. Semmi esély, hogy az exemmel újra egymásra találjunk ezek után?
2016. jan. 5. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondok erre egy kicsit nyers, de őszinte kifejezést!

"A mikrózott hús, már nem az igazi"

Az exed hagyd! Legyen bármennyire is rossz, de okkal mentetek külön, ezt tartsd szem előtt.

Írták fentebb is, ha kell, töröld le az ismerőseid közül, tiltsd le. Szüntess meg vele minden kontaktot.

A mostani barátnődnek meg mond meg, milyen helyzetben vagy most. Tiszteld meg ennyivel!

Szummázva: Hagynám az exet, és lennék a mostani barátnőmmel!

2016. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!