Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 10 éves (3 éve házas)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10 éves (3 éve házas) kapcsolatban váló ok, ha a pár hónapja egyetlenegy alkalommal elmentem egy prostihoz?

Figyelt kérdés

Első de egyben utolsó is, eléggé megbántam, maga az esemény hazudnék ha azt mondanám h rossz volt, de a lelkiismeretemmel utána annyira nem tudtam mit kezdeni, ezért többet nem megyek az tuti.

De nemtudom, bevalljam-e?


2016. jan. 8. 14:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani. Probléma megoldva.
2016. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

10: nos mint mindennek, ennek is két oldala van, és attól függ melyik oldalról nézzük. Ha nem mondasz le valamiről a másik kedvéért, az is önzőség, de ha a másikat lemondásra kényszeríted, az is önzőség. Nem?

Nyilván a lehetséges megoldás a kompromisszum... de sajnos nálunk ez se működött.. bevallom ez az én hibám is.

Nem akarom magamat védeni, de az tény h hibájából tanul az ember, illetve h a vágyaink hajtanak minket. Sajnos a kultúránk erre nincs berendezkedve. A tiltás ritkán vezet jó eredményre. Sőt. Viszont mi felépítettünk a tiltásra egy teljes kultúrát, nevelést és a párkapcsolatainkat is eszerint a szabályok szerint éljük.

2016. jan. 8. 15:54
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nyilván az "amit nem tudok nem is fáj" elve nyert. Szomorú dolog, de ez van, és én is ezt tartottam a legjobb megoldásnak...
2016. jan. 8. 15:55
 14/26 anonim ***** válasza:
A probléma kedves kérdező, ha egy valamit nem kapsz meg és továbbra is vágysz rá, akkor egy következő gyenge pillanatodban ismét felkereshetsz egy hivatásost, akitől megkapod. Ezért kell olyan nőt elvenni, aki mindenben passzol és elég a szex, amit nyújt, különben tartósan egyik fél sem lesz boldog.
2016. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%

""hivatásos" már más téma mert ott nincsenek érzelmek csak a szex.

Ha olyat kérne tőlem amit nem tudok/akarok teljesíteni, és tudnám h ez minden vágya, akkor valszeg belemennék h mástól ezt megkapja... ez persze nehéz kérdés...

de mindenkinek vannak olyan vágyai amit nem lehet elfojtani.." No ettöl a szerecsenmosdatástol kezdve hiteltelen a hozzáállásod. Vszinüleg ha együtt akartok maradni jobb ha elhallgatod.

2016. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hát, nálam is válóok lenne. De ettől függetlenül azt mondanám, hogy ha a jövőben valaki ilyet csinálna velem, akkor inkább ne mondja el. Mert amúgy a fejemmel én is értem, hogy tök külön dolog lehet férfiaknál a szex és az érzelmek, de ennek ellenére is rosszul érintene.

Oké, hogy elmondani tisztességesebb, de szerintem boldogabb lenne a feleséged ha nem tudná. Bár ez is nézőpont kérdése, hogy mi tisztességes? Elmondani egy olyan dolgot, ami az érzelmeiden felé nem változtat semmit, de összetöri a szívét, vagy hallgatni, és nem okozni neki felesleges szomorúságot? Én az utóbbit választanám.

2016. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Akkor lett volna tisztességes, ha előtte mondod el. Így utólag már nem az, hiszen becsaptad.

De ez végül is már mindegy :)

2016. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%

Én valahol megértem őt, pedig nő vagyok, és nem vagyok megcsalás párti, egyáltalán... sosem voltam hűtlen.


Viszont én magam, az átlag ember mércéjével nézve, betegesen perverz dolgokra vágyok, amik annyira komplexek, hogy egészen biztos vagyok benne, hogy nincs olyan normális férfi a földön, aki belemenne tartós kapcsolatban, vagy úgy egyáltalán bármilyen kapcsolatban.


De én szerelmes típus vagyok, szeretem a párom és a kapcsolatot, ezért úgy döntöttem, hogy feláldozom ezt a dolgot a kapcsolatért, mert elfogadom, hogy a vágyam egyszerűen fizikailag lehetetlenné teszi, hogy normális pasit találjak magam mellé, aki ugyanúgy vágyna rá. De ettől még az ember nem érzi úgy, hogy akkor holnaptól mindjárt könnyebb, hogy úgy döntöttem lemondok valamiről, és akkor majd biztos sose jut többet az eszembe.


Az már a kérdező hozzáállása, hogy ő mindkettőt akarta egyszerre, holott láthatóan a kapcsolatot kizárta a saját vágya. Az érzéseit megértem, csak a döntését nem. A megcsalásod nem a vágyad eszetlen kivetülése volt, csak egy döntés, hogy te nem leszel hűséges, hanem megvalósítod azt a dolgot, ami ezek szerint akkora kielégülést sem hozott, mint remélted. De azzal ne áltasd magad, hogy a körülmények áldozata vagy, mert senki nem nyomott fegyvert a fejedhez, hogy tedd meg.


Innentől a lelkiismereteddel te számolsz el, és bízz benne, hogy sosem derül ki.

2016. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni. Közhely, de a világ kicsi, a kérdező pasi egy tróger, aki úgyis visszamegy a prostihoz hamarosan és innentől idő kérdése, hogy mikor fut össze egy ismerőssel a csaj lépcsőházában vagy mikor látja meg valaki ott parkolni a kocsiját vagy mikor találkozik össze olyannal, aki szintén a csajhoz jár és történetesen a feleség volt munkatársa, akivel azóta is jóban vannak. tökmindegy, ezt mindenkinek a fantáziájára bízom, de higgyétek el, az élet zseniálisan tudja csűrni-csavarni a sztorit.
2016. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"mindenkinek vannak olyan vágyai amiket nem lehet elfojtani..."


Mi van? Azért mert neked van....és balf.asz vagy ahhoz, hogy kezeld a témát, azt gondolod mindenki olyan, mint te? Hát nem.

Amúgy meg igen. Válóok. És nem hiszem, hogy te elnéznéd a feleségednek, ha holnap kitalálná, hogy neki minden vágya az, hogy a földhöz szögelje a farkadat, majd összemászkálja a tűsarkújával...de neked ez nem tetszene, erre ő elmenne egy pasihoz,a kivel ezt eljátszaná..

2016. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!