Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 10 éves (3 éve házas)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10 éves (3 éve házas) kapcsolatban váló ok, ha a pár hónapja egyetlenegy alkalommal elmentem egy prostihoz?

Figyelt kérdés

Első de egyben utolsó is, eléggé megbántam, maga az esemény hazudnék ha azt mondanám h rossz volt, de a lelkiismeretemmel utána annyira nem tudtam mit kezdeni, ezért többet nem megyek az tuti.

De nemtudom, bevalljam-e?


2016. jan. 8. 14:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nő vagyok,és csaltak már meg.Kiderült,és ilyenkor szerintem egy életre elveszíti az ember azt a naiv kislányos ábrándot,hogy létezik az igazi,meg igaz szerelem,hűség stb.Persze nem azt mondom,hogy ezek után soha többé senkiben nem bízik,de azért már óvatosabb.

Ha a feleséged helyébe képzelem magam,akkor ne mond el,bár,ahogy írsz,szerintem alapjaiban véve rendes fickó lehetsz,nem hiszem,hogy még egyszer megteszed.

2016. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

18: azt hiszem kicsit hasonlítunk. bár nyilván te vagy az erkölcsösebb. nos, én nem mondtam h a körülmények áldozata lennék és nyilván hoztam egy döntést. de azért ebben a helyzetben nehéz a "jó" döntést meghozni. mert ha megteszed, rájössz h oké jó volt, de a stabil kapcsolat nekem többet ér. vagy nem teszed meg, életed végéig hajt a kiváncsiság és talán eljön az idő amikor majd megis bánod, de legalább a lelkiismereted tiszta.


19: " kérdező pasi egy tróger, aki úgyis visszamegy a prostihoz hamarosan és innentől idő kérdése, ..."

"aki szintén a csajhoz jár és történetesen a feleség volt munkatársa, akivel azóta is jóban vannak"

hát, nemtom, de sztem senki sem dicsekedne el h kivel találkozott egy a prostinál. mert akkor ő is lelepleződik, ugyebár. a másik meg az, h ezek a nők kínosan ügyelnek a diszkrécióra. tehát azért sneki ne ámítsa magát: ha valaki nem jár olyan szinten prostihoz h meglátsszon a bankszámláján, vagy ha nem állítanak rá magánnyomozót kb semmi esélye h ez kiderül. az egyetlen esély h olyan hülye mint én és nyomja a leliismeretét.


20: én nem kétlem, h sok férfi még fizetne is ezért egy nőnek. :D bár ez elég extrém dolog (maradandó sérülés nem vicces), de nincs jogom ítélkezni. ha ez lenne minden vágya, nyilván ki kéne találni valamit, és ismerve a saját történetemet, nem akarnám h magába fojtsa.

azt azért leszögezném h a fantázia elég meredek tud lenni de a valóságba gyakran egy sokkal lightosabb formában is át lehet ültetni, ami mindkét félnek megfelel. azért ez a megtaposás téma lightosabb formában nem annyira ritka, még talán én is belemennék, ha a fizikai sérülés esélye 0 lenne. na ezzel csak azt akarom mondani h ha nem mindig a legrosszabbra asszociálunk, akkor azért tető alá lehet hozni ezeket a dolgokat.


21: azt hiszem, benne még megvan az ábránd, lévén első komoly kapcsolat.

2016. jan. 8. 21:54
 23/26 anonim ***** válasza:
Akkor ne mond el neki,de soha többet ne csinálj ilyet!
2016. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

19-es vagyok



Ne légy barom, kérdező. minél jobban, minél görcsösebben ügyel valaki a diszkrécióra, annál hamarabb kiderül a dolog. Te azt gondolod, nem dicsekszik senki vele, h prostihoz jár...kivéve, aki független és nincs mit veszítenie. Én is ismerek olyan pasit, aki prostihoz jár és azt is tudom, h kihez. Így történt hát hogy véletlenül megtudtam, h az a csaj ezzel foglalkozik. Nem is tartottam titokban egy percig sem :DD

2016. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Ha nem mondasz le valamiről a másik kedvéért, az is önzőség, de ha a másikat lemondásra kényszeríted, az is önzőség. Nem? "


Nem. Nálunk az az alapelv, hogy azt tesszük,ami mindkettőnknek jó. Amivel kapcsolatban bárkinek komoly ellenérzése van, azt nem erőltetjük. Apróbb dologban amúgy, amit nem éreztem vállalhatatlannak, engedtem, bevált, jó lett, ennyi. De vannak dolgok, amikbe nem mennék bele, bármennyire szeretem a párom és bármennyire is szeretném, ha jó lenne neki. A közös érdekünk ez, mert kényszerből csinálni bármit elég gáz egy szerelmi kapcsolatban. Sőt, azt hiszem mindkettőnk nevében írhatom, hogy nem is élveznénk olyasmit, amiről tudjuk, a másiknak nem jó. Egyikünkben sem merülne fel, hogy olyasmit kérjünk, amit a másik ne szeretne, vagy hogy akkor félremenjünk, hogy megszerezzük - bármi áron. És ez nem valami bazi nagy lemondás, ha amúgy mindkettőnknek megfelel a szex (is).

2016. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Miért mondanád el? Talán rákérdezett? Ő sem mondaná el neked, hát te se mond el. A lelkiismereted meg megnyugszik a 3-5 alkalom után. De szerintem mindig másikhoz menjél.
2016. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!