Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet megalkuvásból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet megalkuvásból, érdekből egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

31 éves szűz fiú vagyok, nem akarok felnőni, nagyon félénk határozatlan vagyok, és elég macis, nagyon nem átlagos külsőm van inkább alatti.

Sose volt még barátnőm, szóba se álltak velem a nők. Most megismerkedtem egy 34 éves nővel, aki nálam sokkal szebb csinosabb, szerintem. Ő akarna valamit de tudom hogy csak azért mert bennem bízik hogy nem hagyom el, nem csalnám meg (ez valóban így is van, mert lehetőség sem lenne rá :D ) és gyereket szeretne már nagyon. Ad azért szeretete törődést, de lehet nem valósak az érzelmei, mert tudom hogy itt érdekek játszanak közre. Belemenjek így a kapcsolatba?


2016. jan. 8. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne bénázz már ennyit.

Ha 31 évesen még tényleg nem voltál nővel akkor mindenbe menj bele, tök mindegy hogy érdekből vagy szerelemből de valahogy törjön már meg a jég.

2016. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
A leírásod alapján nekem van egy olyan érzésem, hogy a nőnek valami "balekre" van sürgősen szüksége, mivel szeretne gyereket...Hát...Ha az eddigi életed bénázásait szeretnéd felülmúlni, akkor csak vágj bele nyugodtan egy ilyen kapcsolatba...Csak aztán majd évek múlva ne síránkozz hogy "kihasználtak-becsaptak-hülyére vettek"...Én a helyedben inkább olyan nőt keresnék, aki NEM GYEREKET AKAR, (Legalábbis még egy ideig nem...)hanem TÉGED...Amíg ILYEN hölgyet nem találsz, addig szerintem légy nagyon óvatos mindig a nőkkel úgy álltalában...A dörzsölt-rafkós nőcik PONT AZ ILYEN FICKÓKRA SZOKTAK VADÁSZNI, ha már mindenáron gyereket, meg férjet szeretnének, mint te, de aztán miután elhúzzák az orrod előtt a mézesmadzagot, a későbbiek szinte borítékolhatóan eléggé fájdalmasak lesznek majd a számodra, attol tartok...Láttam már sok olyan felállást mint ami a tied most, és láttam az ilyen kapcsolatok további sorsát is...És ezen megfigyelések okán írtam most azt, amit...
2016. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Müködhet. Leirásod alapján ha szaporodni akarsz megragadod ezt a lehetöséget.
2016. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És miután megszületik a gyerek, szélnek ereszt és vonatja majd a gyerektartást?

Gondold át, de ne hamarkodd el. Ja, igen! És az első alkalomnál IS húzz gumit, mert nem tudod, hogy be vette-e az antibébit. :)

2016. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
Az még a jobbik eset ha a kérdezőtöl lesz a gyerek...De láttam én már sok olyan esetet is, hogy sokszor még az se volt biztos, hogy a "naív balek" volt az apa, és nem csak ráfogta a nő...(Ez utóbbi eset azért némileg gyakoribb sajnos, dehát a kérdező tudja, hogy mit akar tenni, mi csak felsoroljuk neki azt, hogy mire vigyázzon ugye...)
2016. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!