Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik nem szeretik a ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos szív kérdése:

A pasik nem szeretik a ragaszkodó nőket?

Figyelt kérdés
Az a nagy problémám,hogy túlságosan is ragaszkodó típus vagyok és szeretethiányom van. Egyszerűen nincs szerencsém a pasiknál ha megismerkedek valakivel annak soha nem lesz jó vége. most tudom hülyén hangzik amit mondok és szerintem azt mondjátok,h ilyen nincs de igen van én vagyok az élő példa rá. Az a baj velem,hogy túlságosan hamar szerelembe esek de úgy,h még nem is találkoztam az illetővel és szinte megfojtom őt a ragaszkodásommal. először minden olyan szépen indul beszélgetünk ismerkedünk aztán ha nem keres fél napig akkor már hülye vagyok és nekiesek olyat írok,h megsértődnek a pasik. Nagyon türelmetlen vagyok és ideges. Nem tudom mi lehet velem a gond pedig csúnya sem vagyok rossznak sem tartom magam csak szeretnék már végre tartozni valakihez de nekem valahogy nem sikerül. Mit csináljak? Valaki nem tudna adni tanácsot?
2016. jan. 9. 14:54
1 2
 1/11 Evergrey ***** válasza:
100%

A ragaszkodással nincs baj, amíg egészséges mértékű. Te is érzed, hogy nálad nem az.

Találj olyan elfoglaltságokat, amiket egyedül, vagy barátokkal is tudsz csinálni, és akkor talán nem görcsölsz rá ennyire a témára. :)

2016. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:
70%

A többségük nem

Én speciel igen,sőt,a féltékenykedést is,de inkább ez a fura.


Próbálj meg arra gondolni ilyenkor,hogy azzal jobban jársz,ha lefoglalod magad,nem tapadsz.

2016. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Titusztitusz ***** válasza:
90%
Szerintem a dolog pasifüggő...Bár mondjuk én nem vagyok pasi(A nők inkább férfinak szoktak nevezni többek között...)de pl. én kizárólag a ragaszkodó nőket tudom csak értékelni...És minnél ragaszkodóbb valaki, annál szimpatikusabb...Szóval ne ess kétségbe, nem minden pasi egyforma azért...
2016. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A ragaszkodó nőkkel nincs semmi baj, a tapadókkal már annál inkább. Legalábbis jómagam nem tűröm azt, ha valaki hirtelen nagyon rám ragad, mert abból kizárólag érdekből cselekvést sejtek.


Fogjátok már fel, hogy a férfiak nem egyformák. Valaki azt szereti, ha egész nap ki sem lépsz a félméteres hatóköréből, valaki meg azt, ha hetente maximum 1-2 napot vagytok együtt annak ellenére, hogy szeret titeket.


"... csak szeretnék már végre tartozni valakihez de nekem valahogy nem sikerül..." Itt a baj különben. Erőlteted a párkapcsolatra törekvéseidet. Magyarán tök mindegy kivel, csak végre összejöjj valakivel, most ez hajt téged, ami a lehető legrosszabb attitűd, mert garantált a csalódás, amire csak plusz egy lapátra valót dob, ha kivétel nélkül minden esetben úgymond "szakítás" lesz a vége. Te nem az adott férfit akarod, akivel éppen alakul az ismerkedés, hanem magát a szerelmet akarod. Nem kéne szerintem, hogy ennyire rákényszerítsd magad a kapcsolatfüggőségre, valahogy próbáld meg más dolgokban, hobbikban, tanulmányokban, könyvben, bármiben megtalálni az örömöt.

2016. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát azért az egyik mondatod nem teljesen igaz azt írtad,h nekem mindegy kivel jövök össze csak legyen valakim. Mert ez nem igaz sőt ellenkezőleg mert több jelentkező is lenne aki szívesen lenne a párom de én válogatós vagyok és azért akárkivel nem jönnék össze. Mert ha így lenne akkor nem lennék magányos már 2 éve.
2016. jan. 9. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:
szeretethiány, önbizalomhiány, nem érzed elég jonak magad..stb. alá-fölérendeltségi viszony alakulhat ki . és ez akkor sem jo, ha te jol érzed magad alárendelten a másik meg fölérendelten, kiegészititek ugyan egymást, de valojában egymás hibáit..valojában ilyenkor is mellérendelt szerepben kellene egymás mellett élnetek..és nem, a függés sosem jo. a ragaszkodás egy egészséges szintig jo és örömmel tölti el a másikat, de sztem kevesen vannak, akik nem esnek át a lo tuloldalára ezen a téren.tipikus női probléma ez egyébként. ezen csak lassan, kis lépésekben, önismerettel és pszichologiai könyvekkel vagy szakemberrel lehetne segiteni. szerintem amig egyedülállo vagy, addig érdemes elkezdeni, mert ha jön megint valaki és még mindig ilyen vagy, vele is megismétled a hibáidat.
2016. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ígyvan normál keretken belül nincs ezzel baj valamilyen szinten én is ilyen vagyok de azért jó néha egyedül is lenni, úgy értem nem kell a másikat megfojtani ezzel! :)


F

2016. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Az nem baj!

Jobb,amikor azért van veled valaki,mert válogatott és te feleltél meg neki,mintha csak azért,mert veled találkozott éppen.

2016. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én férfinek vagyok ilyen, 2-3 óránál nem bírom tovább. Ez birtoklása vágy, nem ragaszkodás. Vágyom egy ilyen nőre.

Sajna nem találtam ilyet.

2016. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Én szeretem, ha ragaszkodó egy nő, és ha járunk, akkor naponta többször is keressük egymást...
2016. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!