Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változik meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg ennyire a véleményem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,18 lesz nemsokára.

Régóta ismerem,és pár éve tetszik is..

Ritkán találkozunk mert pesten tanul..

Mostanában mikor talalkoztunk,smároltunk.Több nemtörtént.

Pár napja fb-n beszelgettunk es elmeselte hogy kikkel volt..es volt akivel azert mert kivancsi volt..De a legrosszabb ami "rosszulesett" az amikor irta hogy egy 27eces csávoval volt par honapig "élveszték egymás társaságát"..

És ahogy belegondoltam olyan rossz vagy nem is tudom..nemtudok rá ugy tekinteni mint előtte,mint egy ártatlan lányra.....

Lehet bennem van a hiba,mert nekem a szexuális életem kb. 2 alkalombol áll..abból egyért fizettem..

Megjegyzem 19 eves vagyok..

Tehat mi lehet a baj? Túl lelkis vagyok?

Vagy csak irigy hogy neki tartalmasabb szexuális élete van mint nekem?



2016. jan. 9. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Rájöttél, hogy egy lotyó, itt nem veled van a gond..
2016. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Irigy inkább...Mi lenne,ha nem máshoz méregetnéd magad,főleg egy csajhoz.Nem kell ebből versenyt csinálni amúgy se.Ő még 18 éves és kell egy csomó tapasztalatot gyűjteni aztán majd pár év múlva lenyugszik vagy nem.Ismerkedj más lányokkal te is ne erre az egyre koncentrálj mert hiábavaló.
2016. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
65%
Szerintem az ilyet senki sem hallgatja élvezettel.
2016. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem csak vele foglalkozok..

És igen,egy kicsit zavar hogy nekem alig van tapasztalatom...

Nehéz ezen tullepnem..most is beszelgetek vele..de már nem ugy gondolok rá...

2016. jan. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!