Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi női neylonharisnyana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi női neylonharisnyanadrágot hord, de nemcsak télen, hanem a mostani időben is, még most nincs olyan hideg?

Figyelt kérdés
A férjem most is ezt hordja. Még nincs gyerekünk, de én nem szeretném azt, hogy ő lássa, én pedig nem tudom elfogadni, mert számomra ez nem férfias dolog. Én vagyok prűd, vagy én velem van a baj? Igazából ha nem akkor hordja amikor én is ott vagyok akkor nem érdekel, de ha igen akkor zavar.Mit csináljak?
2008. szept. 16. 17:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy azt mondja, hogy ez miatt, mert én nem fogadom el, őneki szabályok között kell élni.
2008. szept. 16. 17:44
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

és ezt csak mostanság kezdte, vagy már mielött összeházasodtatok volna is csinálta?


mert ha már korábban is csinálta, akkor nem gyengén képmutatás most elkezdeni problámázni miatta...

2008. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És beszélgettél már erről vele? Hogy te mennyire nem tartod férfiasnak? Vegyél neki hosszú meleg zoknit, nadrágot ha fázik.
2008. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én férjem fázós, ő jéger alsót hord hidegben. Ez is égő kicsit, de ez legalább nem csajos. Próbáld meg rábeszélni a férjedet, hogy inkább ilyet hordjon.

Ha nem lehet rábeszélni, lehet, hogy van valami hajlama?? Beszéld meg vele, hogy a hideg miatt hordja-e, vagy esetleg vonzódik a női holmikhoz? Ha szereted, akkor szernintem fogadd el, mást nem tudsz tenni.

2008. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már házasság előtt is hordta, sőt anyukája is tudott róla.

Igen, beszélgettem vele erről, de természetéből fakadóan nagyon makacs és nem enged abból hogy én igenis fogadjam el, mert máskülönben elhagy.

Férfi hosszú zoknit nem akar hordani, mert neki a harisnya anyaga tetszik. Egyébként van neki, de télire hosszú vastag nadrág, amit az öltönynadrág alá lehet felvenni, de azt mondja kényelmetlen. Hát nem tudom most mit csináljak már.

2008. szept. 16. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnél milyen sok pasi szereti a harisnyákat, magukon is. Amíg nem csipkéset meg egyéb csajosat hord, nincs is ezzel baj, elvégre hány nőt ismerek, aki szeret ilyen-olyan férfiruhát felvenni. Nem hiszem hogy nem tudtok minimum kompromisszumot kötni (teszem azt te leszoksz valamiről amit ő utál, ő meg nem hord előtted harisnyát). Meg ha szereted, ennyi igazán belefér. Kívánom hogy ez legyen a legnagyobb problémád!
2008. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Először is miért lenne ciki, hiszen a fiúknak, férfiaknak is két lábuk van általában.

Természetesen csak annak ciki, ki maga is annak tartja. Titkolni szégyenkezni miatta pedig egyáltalán nem kell, és helytelen viselkedési forma. Ez nem bűnös cselekedet ami miatt titkon kellene viselni. A történelmi időkben a férfiak ruhatárához tartozott a harisnya.

1998 óta már újra gyártanak neves világmárkák férfiaknak is, vékony nylon harisnyanadrágot.

www.ferfiharisnya.lap.hu

Jó magam is előszeretettel viselem ősztől késő tavaszig, és nálam a térdnadrágos változat is nagyon gyakori viselet. Mert tetszik , praktikus, egészséges, változatos színes variálható öltözködési lehetőség férfiak számára is. Bár tudom most sokan felhördülnek,de ez sem érdekel, csak az, hogy számomra kellemes komfortot adó viselet. És megemlíteném azért nem olyan szörnyű látvány mint azt gondolják sokan, ezt igazolja az is ,hogy sokszor kaptam már elismerő szavakat, dicséretet.



Leírok néhány jó tulajdonságát a harisnyanadrágról amit a lányok javarésze sajnos nem tud.

A harisnyanadrágot nem csak a hideg ellen lehet bevetni, alkalmazni.

Azon felül, hogy praktikus, egyszerű, egészséges, és a lányok kivitelében még erotikus is azon felül nagyon kellemes kiegészítője a ruhatárainknak legyen az férfi ill nő.

Egészséges mert a harisnyák kompressziós hatásának köszönhetően elkerülhető ill kezelhető az érrendszeri betegségek kialakulása megléte. Masszírozó hatásának köszönhetően serkenti a vér keringését és így revitalizálja a lábat, nem szorítja el bokánál a vérkeringést a zoknival szemben. Praktikus mert akár lehet három az egyben is , zokni, alsónadrág, és meleg alsó, annyira melegít amennyire szükséges, nem nedv szívó, és nem izzaszt le ha helyiségben tartózkodunk. Kis helyen elfér, nem veszik el mindig a párja, és ami még nagyon jó, hogy a lábbelik is sokkal kényelmesebbek csak harisnyával viselve. Valamint a térdnadrágunkat is lehet viselni szinte egész évben.


Kedves kérdező ezt a plusz tulajdonságát a férjednek amit az élet ajándékozott neki és természetesen nekem is., nem elfojtani üldözni és mindenféle elméletekkel párosítani kell, hanem művelni és ápolni, és meglátod milyen hosszú harmonikus éveket fogtok eltölteni egymás társaságában. Ez miatt a tulajdonsága miatt semmivel sem kevesebb a férfi, sőt inkább több az átlagosnál, hiszen felmeri vállalni önmagával, veled, és sokan még másokkal szemben is, annak ellenére, hogy ez csak egyfajta plusz tulajdonság, igény a férfiak részéről amit idáig elnyomtak a beidegződött téves társítási elméletek miatt.


Ami a gyerekeket illeti semmi okod az aggodalomra hiszen ha úgy nőnek fel, hogy nap mint nap látják akkor az számukra ugyanolyan természetes dolog lesz mint a légzés és az összes többi dolog az életben. Mind addig amíg téves útra nem irányítják nézeteiket, mi szerint az meleges, nem férfias, stb. ahogyan ezt anno velünk tették.

Meg mondták mit kell nekünk viselni, és hordani, attól függetlenül hogy az kényelmes nekünk vagy sem.

Én a jéger gatyot meg hagynám őseinknek, és azoknak akik maradi szkeptikus előítéletekkel rendelkeznek.

Két gyermekes családapai tapasztalattal a hátam mögött.

2008. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Itt van pár tipp, hogyan kezeld, illetve a blogon sok gondolat van a férfiak harisnya hordásával kapcsolatban:

[link]


Egyébként nem kell belőle nagy ügyet csinálni.

Sokan hordunk harisnyát titokban.

Sokkal többen, mint azt gondolják.

2009. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Lehet, hogy nem látta rajtad eleget?

Viseld Te is előtte!

2010. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem semmit nem kell tenned, fogadd el, hogy szereti a női harisnyát hordani.Nincs ezzel semmi probléma, az én feleségem is elfogadta, hogy ősszel, télen felvettem a harisnyanadrágját, sőt még szeretkeztem is vele, amikor rajtam volt, mégsem vagyok meleg, szexben nem kellene férfi! Tehát vesd el az előítéleteket, amivel nem ártunk senkinek, az nem elítélendő, csak ízlés és szexkultúra kérdése!
2010. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!