Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a telefont nem veszi fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a telefont nem veszi fel, keressem élőben? Úgy szóbaáll majd?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
inkább aludjál
2016. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Haver, ennyire mit írjunk? Fejtsd ki!
2016. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ok. Új vagyok az oldalon.

A barátom nehéz időszakon megy át, befeleforduló tipus, kisebbségi komplexusa van a férfiassága miatt, és néhány csődbement probálkozás után, ismét az a véleménye, hogy nem való neki a csajozás. Nem válaszol az üzenetekre, sem a hivásra. Csak meg szeretném mondani, hogy együtt majd megoldjuk, és engem ez nem zavar, én igy is vele akarok lenni.

Talán élőben szóbaállna. Ha megvárnám munka után vagy ilyesmi, de azt tolakodásnak vehetné.


Mi a véleményetek?

2016. jan. 9. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld meg.
2016. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos élőben bonyolultabb, mert nem lakunk egy városban, és folyton utazik. Ha más számról hivnám, az már durva lenne? Arra biztosan válaszol, mert sokan hivják idegen számról a munkája miatt.

25L, 28F

2016. jan. 10. 00:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor most tetszik neked? Ha nem akkor inkább felejtsd el, mert azthiszi majd akarsz tőle valamit. Hameg elutasítod jobban letörik.
2016. jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

"de azt tolakodásnak vehetné." - annak venné.

Törődj bele, hogy egy gyerekes lelkületű bujkáló, hadd bujkáljon.

Értem, hogy szerinted "dolgozni kell" egy kapcsolatért, de ez nem azt jelenti hogy a másik ellenében... mert hát ő leráz, ugye?

2016. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!