Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent rendbe lehet hozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent rendbe lehet hozni, vagy ez olyan, amit nem érdemes?

Figyelt kérdés

Másfél év után, valahogy nem érzem jól magam a kapcsolatban. Úgy érzem nem akar velem időt tölteni, alig beszélünk, szex is 1 héten 1x 2x van, ezelőtt napi szinten volt, akár 2x is.


Furán viselkedik, most elkezdte a féltékenykedést, hogy érdekesnek tartja, hogy eddig alig beszéltem a fiú barátommal, most meg elvagyok vele. Pedig csak ápolom a barátságot, ahogy ő is teszi az ő barátaival.


Délután is inkább otthon ül, mint hogy találkozzunk.


Beszéltem már vele erről, akkor annyi volt a reakció, hogy szerinte ugyanannyit vagyunk együtt. Pedig ez nincs így.


Én se tudok vele olyan lenni ezek miatt, nem bújok, nem érintem úgy, ezt meg is említette. De ezt nem szándékosan csinálom, egyszerűen csak így már nem érzem úgy magam, mint azelőtt. Ő ugyanúgy szeretget, stb..

,A bizalmam se 100%, állandóan ideges vagyok.

Szerintetek ezt még rendbe lehet hozni? Felnőtt emberek vagyunk, de én most úgy érzem, hogy jobb lenne ha külön lennénk.


2016. jan. 10. 14:05
 1/5 anonim válasza:
Velem 8-án szakított a párom. Nálunk is voltak ilyen problémák, de nem ez volt a fő ok. Figyelj ha nem érzed magad jól a kapcsolatban próbáljátok meg külön. Ha együtt kell lennetek, akkor rá fogtok jönni,hogy hiányoztok egymásnak. Én is arra várok, hogy hiányozzak neki.
2016. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindketten meg akarjátok oldani, meg lehet, de ha nem akarsz már energiát fektetni bele, akkor inkább legyen vége.
2016. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem akarnék, nem gondolkoznék azon, hogy lehetne jobb. Csak kezdek belefáradni, hogy én vagyok az a fél, aki jobban igyekszik.
2016. jan. 10. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagyis, a leírásod alapján azt szűröm le, hogy a "mindketten" az nincs meg. Jól értem? Akkor beszéld meg vele és döntsetek, vagy megoldjátok, de akkor ő is mindent megtesz érte, vagy az első bizonytalanságnál elköszöntök egymástól amíg még tudtok szépen.
2016. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos jól érted. Igazad van.
2016. jan. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!