Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a párom gyerekes hisztijeit?

Figyelt kérdés

én 23L ő 24F


Ha vita kerekedik, akkor egyből mondja, hogy ő elmegy ide meg oda, és hogy ne várjam őt vissza, mintha arra várna, hogy térden állva könyörögjek neki, hogy ne menjen sehová. Ezt pedig azért nem fogom megcsinálni. Meg azt is mondta, hogy direkt elszív egy doboz cigit, hátha megdöglik tőle. Játssza a mártírt. Pedig tényleg teljesen értelmetlen dolgokon húzza fel magát.


2016. jan. 10. 21:04
 1/7 opened paradise ***** válasza:
100%

"elszív egy doboz cigit, hátha megdöglik tőle"


Menekülj...

2016. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is, tipikus jele, hogy nem egy érett férfivel van dolgod.. :( én soha többet nem hagynám senkinek hogy lelkileg "terrorizáljon", hidd el, a végén sokkal durvább dolgokat is képesek az ilyen tipusu emberek a fejedhez vágni...
2016. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 éves unokaöcsém stilusa. 4 évestöl elmegy, még aranyos is NÉHA. 10 évesen már fenékberugás jár érte!!!
2016. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Világosítsd fel, hogy egy férfi nem így viselkedik. Te pedig férfit szeretnél. Bár nem hinném, hogy ez meghatja majd. Nem tudom, mióta vagytok együtt, de ha hosszabb ideje, akkor legalább egy próbát megér, hátha leesik neki, milyen szánalmasan viselkedik. Ha viszont mégsem, akkor ezek után nyugodt szívvel dobbanthatsz.
2016. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, gyerekes... párkapcsolatra tökéletesen alkalmatlan.

"direkt elszív egy doboz cigit, hátha megdöglik tőle" - és még hülye is attól nem döglik meg, de ha fog egy nagy kést, azzal menne simán

2016. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
100%

Nem akarok szobrot magamnak, de 24 évesen már férjként ápolgattam a méhen kívüli terhességgel operált felségemet, sütöttem főztem, szaladgáltaim a kórházba, és hát előtt is volt 1-2 nehéz év, míg össze-vissza kezelgették, megviselte nagyon, testileg, lelkileg.


"Elmegyek világgá..." - ebből te kinézel bármit is férfiként, ha bármilyen bajba kerülsz?

Akkor tényleg elmegy.

2016. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, hatalmas respect neked! bárcsak több ilyen férfi lenne a Földön.
2016. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!