Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat zavarja a foglalkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat zavarja a foglalkozásom?

Figyelt kérdés

Még csak néhány hónapja vagyunk együtt. Én diplomás vagyok, ő nem, de ezt sosem hánytorgattam fel neki. Beleszerettem úgy, ahogy van. Már az első hetekben is pedzegette, hogy mi lesz, ha le fogom nézni a foglalkozása miatt? Ezerszer elmondtam neki, hogy erről szó sem lehet. Elfogadtam, olyannak szeretem amilyen, ennyi, pont. Nincs mit siránkozni ezen.

Azóta is sokat emlegeti, hogy előbb-utóbb biztosan olyan szakmai sikereket fogok elérni ami miatt őt le fogom nézni, mint egyszerű kis munkásembert.

Én ezekre már nem tudom mit reagálhatnék. Mérnök vagyok és a műszaki világban tengetem a mindennapjaimat nőként, de mostmár komolyan azt érzem, hogy nem is attól fél, hogy megváltozik a gondolkozásom róla, hanem mintha őt zavarná az én foglalkozásom, az hogy képzettebb vagyok, vezető beosztásban (ami amúgy a fizumon nem látszik, egyelőre ő keres többet). Tetőtől talpig férfi, én pedig szeretnék megmaradni nőnek a kapcsolatunkban, de mostmár nagyon idegesít, hogy állandóan ezen a témán pörgünk.


Mi is lehet a valódi mögöttes tartalom, ugyanis nem mond semmit!? Hogyan lehet ezt úgy lekezelni, hogy elfelejtse ezt a hülyeséget?



2016. jan. 14. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogyha zavarja az hogy diplomás vagy, menjen egyetemre tanulni! Ha nincs annyi esze, akkor nem a diploma miatt fogtok szétmenni, hanem azért mert hülye! Levelezőn sokat tudsz majd neki segíteni!
2016. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szerintem az lenne az utolsó döfés, ha kimondanám, hogy menjen továbbtanulni. :) Ezzel aztán végképp bekutyulná, hogy nekem "fáj", hogy nincs diplomája!


Egyébként igen, többet keres mint én, valószínűleg a munkatapasztalattal ezt be fogom hozni előbb-utóbb, de már olyan mindegy lesz.

2016. jan. 16. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!