Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt páromat szeretem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt páromat szeretem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A volt párom volt az első szerelmem. Nekem egy nagyon nehéz időszak volt az életemben, neki is több féle gondja volt. Sokat veszekedtünk, végül szakított velem. A szörnyű az, hogy még mindig szeretem, pedig hónapok óta nem láttam.


Nagyon szenvedek, nem találom a helyem nélküle.


Most összejövőfélben vagyok valakivel. Én nem vagyok szerelmes, de neki nagyon tetszem. Próbálok mindent, de mindent megadni a srácnak, hogy ne érezze, de titokban még az ágyban is a volt párom "kísért". Nagyon rossz érzés.


Mindent megteszek, hogy múljon, mindent kidobtam, kitöröltem, Facebook-on tiltottuk egymást, a napom 99%-ában dolgozom, vagy olvasok, ha nem az új párommal vagyok. Tényleg minden morzsányi időmet kitöltöm.


Szerintetek mi lenne a megoldás? Változnak majd az érzéseim? Az a baj, hogy az új párom (vagyis párjelöltem) felé nagyon nem érzem ezt fairnek. Hangúlyozom, nagyon figyelek rá, hogy mindent megkapjon szexben, szellemileg, mindenhogy. Csak valahogy az "életem szerelme" jelzőt nem tudom neki ajándékozni sajna.



2015. dec. 16. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez igy szokott lenni. Idovel elmulik az ex utani vagy. Ne foglalkozz ezzel. Erezd jol magad az uj pasiddal.
2015. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a mostani srác esetleg feledteti veled a régit, de csak időtöltésnek jó egyelőre. Attól függetlenül még lehet, hogy sikerül később vele jól érezni magad.


Az idő segíthet..A mostani srácot viszont próbáld meg nem bántani.


(én a helyedben nem is jöttem volna össze senkivel egyáltalán,ha még nem vagyok túl az előzőn)

2015. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked se lesz tobbet egeszseges kapcsolatod, remelem minden ferfi futni fog toled el jo messzire.
2015. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2015. dec. 16. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra értette hogy mindig "életed szerelme" után fogsz ácsingózni és soha senkit nem fogsz úgy szeretni igazán mint őt (értsd úgy mindig ő lesz az első és senki sem szeret második lenni).Ja és szakíts a sráccal pazarlod az idejét.Gondolom ha tudná az igazságot ő maga dobna téged.Ebből nem lesz normális kapcsolat mert ha megjelenne az ex gondolkodás nélkül őt választanád.
2015. dec. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!