Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekli a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a páromat a karácsony?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a barátomat, hol vesszük meg a fát, ma reggel mondta, nem tudja, majd, meg hogy nem tudja hol lehet venni... díszek sincsenek, felhoztam neki milyen szín legyen, stb... mondja, neki mind1, az ajándékokra is. Meg hogy ő nem akar venni nekem semmit, nem parázik rajta, én kikerekedett szemekkel néztem rá, majd rávágta, de de, lesz majd veszek vmit, és ezzel viccelődött. Szóltam neki, szeretnék karácsonyi vásárba elmenni vele, azt mondta őt nem érdekli. Csak én érzem úgy hogy én sem érdeklem?
2015. dec. 14. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy ezt tőlünk, és nem tőle kérdezed. Elvileg ő a párod, vele kéne a legközelebbi kapcsolatban lenned mindenki közül. Ha efféle aggodalmaid vannak, beszéld meg vele, neki tedd fel ugyanezeket a kérdéseket. De ne veszekedés legyen, hanem beszélgetés.
2015. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vele beszeld meg, lehet nem veled van a baj, hanem a karacsonyt ruhelli alapbol (amivel nincs egyedul, en is inkabb foghuzasra mennek, mint karacsonyi vasarba peladul).

Ulj le vele es beszeljetek meg, miert viselkedik igy, de lehetoleg ne szamonkero stilusban, probalj meg higgadt maradni.

2015. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szüleinek már vett ajándékot, folyton arról beszél. De ha rólam, vagyis rólunk van szó, akkor megváltozik, meg mindig azt mondja, hogy majd...
2015. dec. 14. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi értelme a karácsonyi várásoknak. Kb mind 4x-es áron van + tömegnyomor... Én se tenném be oda a lábamat.


Amúgy is, ha nem érdekli, akkor döntsd el te, hogy milyen színű legyen a fa, stb.

2015. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig is én döntöttem mindenről. Milyen kapcsolat ez így, hogy ebben sem akar részt venni?
2015. dec. 14. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, miért nem érdekli. Ahogyan azt sem, hogy minden témához, amit közösen kellett volna megoldanotok, így állt hozzá, tehát mindig passzívan viselkedett, vagy csak ezzel kapcsolatban. Mi a kérdéseidből így semmire se tudunk válaszolni biztosan, úgyhogy ülj le szépen beszélgetni vele, és kérdezd meg, mi a problémája.
2015. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!