Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom most miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom most miért lett ekkora suttyó?

Figyelt kérdés

Leültem vele normálisan megbeszélni a problémáinkat, ami bánt engem, de hamar véget is ért, mert nem nagyon találtam hallgató fülekre. Kiderült hogy valamennyire érdekelte, mert visszahallottam hogy panaszkodott az ismerőseinek.

Most meg mennénk moziba, az első előadást már lekéstük, sebaj, csak rendeltük a jegyet, de nem írja meg hogy mikorra készüljek össze mert ő csak otthon pakolászik és még nem indult el.

Ezt most azért kapom mert elmondtam neki hogy mi bánt velünk kapcsolatban? Lehet szakítani készül és azért ilyen?


2016. jan. 16. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Tini kategoria
2016. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te is se..fejjel jöttél össze.:D Gratulálok!

Tinik vagytok még...

Keress mást!

2016. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 RRR ***** válasza:
mert egy éretlen hülye
2016. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!