Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek kéne először bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kéne először bocsánatot kérnie? Szabad az ilyet presztízs kérdésnek venni?

Figyelt kérdés

Ismerem a mondást "Az kér előbb bocsánatot akiben nagyobba a szeretet!" De ez szerintem nem mindig így van. Ha én akadtam ki valamire (így most már visszatekintve nem tűnik olyan nagy dolognak, mégis megbántott vele), akkor én vegyem fel vele először a kapcsolatot vagy várjam meg még ő felveszi velem. Úgy érzem, ha én kérnék bocsánatot, akkor beadnám a derekam és gyengének mutatkoznék, és talán azt hinné, hogy rendben van az a dolog máskor is mert majd megnyugszik és akkor majd jön és bocsánatot kér. Úgy érzem, hogy akkor csak nyelném a békát...

(nagyon durván összevesztünk, csúnya dolgokat mondtunk egymásnak, amit én már bánok, mert úgy tűnik, hogy már nem is azért veszekedtünk, ami alapvetően okozta a vitát, így visszatekintve és napok óta nem beszélünk)

Szerintetek?



2016. jan. 16. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolat fontos neked akkor minel elobb hozd helyre. Ha az egod, akkor meg "nehogy ma te kerjel bocsanatot"
2016. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért én? Csak nekem legyen fontos ez a kapcsolat?
2016. jan. 16. 20:39
 3/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Hàt akkor ne bocsànatot kérj elsőkörben, hanem keresd meg és mondd neki, hogy 'figyelj, engem nagyon bànt, hogy olyan csùnyàn összevesztünk, a csùnya dolgok, amiket hozzàd vàgtam, beszéljük meg'...

Ilyesmi.

Azt mondja majd, hogy őt is, és ha beszéltek, mindegy, ki kér előbb bocsànatot;-)

De ne a büszkeség vezéreljen.

2016. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

"De miért én? Csak nekem legyen fontos ez a kapcsolat?"


Inkabb szakits fele es majd felnott korodban probald meg ujra.

2016. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki hibásnak érzi magát.
2016. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam és elbasztam! :(
2016. jan. 16. 21:57
 7/7 omba ***** válasza:

" beadnám a derekam és gyengének mutatkoznék, és talán azt hinné, " - na hát ez milyen párkapcsolat????


Nálunk is vannak megbántós helyzetek, de hát azok 10 perc alatt rendeződnek attól jó az egész.

De ahogy írod ez nem egy durvára sikerült beszólás volt, hanem a szakítás elkezdése...

Akkor meg kb. mindegy.

2016. jan. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!