Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, elhagynátok vagy tűrnétek?

Figyelt kérdés
Van egy párom évek óta, annyira jóképű, mindenki vele szeretne összejönni. Nagyon szeretem, de néha nem tudom elviselni azt, ahogy bánik velem. Nem ver vagy ilyesmi, csak beképzelt és mindig mindent jobban tud. Én sajnos nem nézek ki valami jól, és attól tartok ha elhagyom soha nem lehet ennyire szerelmes egy ilyen jóképű pasiba. Szerintetek szokjam meg hogy ilyen ember és éljek nagyon szerelmesen áldozatokkal, vagy hagyjam el és éljek inkább egyedül vagy valakivel akit nem szeretek igazán?
2016. jan. 16. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Tehát, ha jól értelmezem,

Jelenleg van egy jól kinéző "Louis Vuitton táskád" amibe nem tudsz normálisan belepakolni semmit, kényelmetlen is és unpraktikus, de mivel drága ezért nem akarnád lecserélni merthogy mit gondolna az átlag nép, te nem mászkálsz középkategóriás táskával a hónod alatt!


Nem inkább csak a kinézetébe vagy szerelmes? Ha neked ez így jó akkor maradj vele, de nagyon úgy tűnik, menthetetlen vagy.

2016. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mazochista vagy!Szenvedj tovább!

Bár ha valóban ocsmány ronda vagy akkor valahol megérteném!

Bár azt a szépfiút se értem miért van veled?

2016. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát nem nézek ki jól és tényleg félek h soha nem lesz ilyen kapcsolatom. Szeret engem, a belsőmet főleg. És régóta együtt vagyunk, nem is tervez elhagyni. Sokmindennel kapcsolatban jól gondolkodik, csak hát vannak gondok. Egyzer már szakítottam is vele. És akkor is eluralkodott rajtam a félelem h mostmár nekem lőttek, nincs remény.
2016. jan. 16. 22:35
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem hangzik egy egészséges kapcsolatnak.

Függsz tőle.

2016. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhet jó is rossz is. Tényleg függök tőle, idáig jutottam, és sajnos nem tudom hol a kiút
2016. jan. 16. 22:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy "mindig mindent jobban tud" van még más rossz tulajdonsága is? Ha nagyon szenvedsz mellette, nem ér semmit a szerelmed. Valamint akkor se, ha ő nem szeret téged, és csak azért van veled, mert tudja, hogy te mindig mellette maradsz, bármit tehet. Ha otthagyod, legalább lenne lehetőséged megismerni valakit, akivel boldog lehetsz.
2016. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar elhagyni és olyan jóképű meg beképzelt akkor szerintem van ott több csaja is.:)

Te vagy a fix aki mindig ott lesz...


Bugyuta vagy és csak egy képet szeretsz nem az embert.

2016. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Félek a magánytól és attól h soha nem fogok így mást szeretni
2016. jan. 16. 23:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta vagy kérdező,és ez csak rosszabb lesz ha vele maradsz.
2016. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Inkább kétségbeesett. Egyszer már meg tudtam lépni a szakítást és szörnyen fájt. Aztán megígérte h változik és próbált de nem sikerült. és én még mindig csak várok :(
2016. jan. 16. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!