Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, elhagynátok vagy tűrnétek?

Figyelt kérdés
Van egy párom évek óta, annyira jóképű, mindenki vele szeretne összejönni. Nagyon szeretem, de néha nem tudom elviselni azt, ahogy bánik velem. Nem ver vagy ilyesmi, csak beképzelt és mindig mindent jobban tud. Én sajnos nem nézek ki valami jól, és attól tartok ha elhagyom soha nem lehet ennyire szerelmes egy ilyen jóképű pasiba. Szerintetek szokjam meg hogy ilyen ember és éljek nagyon szerelmesen áldozatokkal, vagy hagyjam el és éljek inkább egyedül vagy valakivel akit nem szeretek igazán?
2016. jan. 16. 22:21
1 2
 11/16 Fish1 ***** válasza:

Ha egy kapcsolatban valakinek valamit tűrnie kell, az már régen rossz.

Boldog nem leszel vele, az biztos. Megváltozni meg azért nem tudott, mert ezt a neked való megfelelésből tette volna és nem saját maga miatt.

Az, hogy jóképű, egy dolog. Az meg egy másik, hogy nem érzed jól magad vele. Amíg mellette vergődsz, addig lehet, hogy elmész egy csomó sokkal jobb lehetőség mellett.

Az a gáz veled, hogy nincs önbizalmad, nem sokra tartod magad, ezért alkotsz olyan tévképzeteket, hogy vége lesz a világnak, ha elhagyod ezt a pasit. Ha ezen változtatsz, akkor más színben fogod látni a dolgokat.

2016. jan. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ahogy felvázoltad a helyzetet, elég gáznak tűnik a kapcsolat. Nem akarsz szakítani vele, mert nem lesz több ilyen helyes srác? Ez most komoly? Vagy, hogy magányos leszel? Ennyi erőből örökké a szüleiddel is élhetnél pasi nélkül, merhát' ők szeretnek és senki nem szólja le a kinézetüket.

A beképzeltség és mindent jobban tud dolog miben nyilvánul meg konkrétan? Nem lehet, hogy szimplán csak tényleg jobban tudja a dolgokat, mint te?

2016. jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálad annyit jelent a kapcsolatotok, hogy jól néz ki a hapsi és lehet mutogatni? Hááát fantasztikus.
2016. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a szepseg elmulik az ido mulasaval, szoval 30 ev mulva ugyanolyan rottyant oregember lesz mint masok es akkor csak a boldogtalansag marad.


Az, hogy valaki jol nez ki az nem jelent semmit:-))Az ex ferjem tokjo pasi volt, minden no ot akarta, de mivel kiszerettem belole igy elhagytam:-)A jelenlegi ferjem jol nez ki, de nem kirivoan jo pasi viszont boldog vagyok mellette, hozzateszem, az onbizalmam mindig is tendben volt.


Tanuld meg ertekelni magad.

2016. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

hagyd el, ha nem érzed a szerelmét, pedig már mondtad neki többször, mi a baj. tűréssel semmi nem javul.


[link]

2016. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Valamiért csak veled van évek óta, annyira nem nézhetsz ki rosszul, ha bárkit megkaphat, mégis Téged választott. Nézz ki jobban! Szerintem hagyd el, találsz valakit, aki értékelni fog, mert neki már természetes, hogy vele vagy és azt csinál veled, amit akar. Az egója az egekben, Te meg szép lassan tönkre mész mellette. Nagyon jól tudja ő is, hogy úgyis eltűrsz mindent.
2016. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!