Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve és 1 hónapja vagyunk együtt, és eddig se volt istenigazából jó a kapcsolatunk, de sikerült együtt maradnunk eddig. Számtalanszor felmerült már bennem, hogy nem szeret, illetve nem illünk össze, vagy van neki más mellettem. De most az utóbbi időben, nagyon bennem van, hogy hagyjuk egymást, csak utána mindig meggondolom magamat. Az igazat megvallva, nem látom, hogy lenne jövője a kapcsolatunknak. Szerinte semmit sem érdemlek meg, illetve mindig az van amit én akarok, pedig ez nem így van. Én azt látom, hogy mindig úgy van minden ahogy ő akarja. És ha össze is veszünk olyan bagatel dolgokat kérek, hogy más hülyének néz.(pl bújjon többet, beszélgessünk kicsit, vagy simogasson, vagy ha kérdezek valamit ne basszon le)Sose tetszik neki semmi amit csinálok. Bárkit kérdezek azt mondja szakítsak vele, de nem megy, szeretem. De ezt így nem bírom már sokáig.

2016. jan. 17. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvalaszoltad a kerdesedet. Megjavitani nem tudjatok, es nem birod igy sokaig, egyertelmu hogy mi lesz a vege. Csak az a kerdes hogy mikor.
2016. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Korotok?

Te lány vagy?

2016. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fiu lenne azt kerdezte volna miert ilyen hulye minden lany :)
2016. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért is vagy még vele?
2016. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22 leszek és lány vagyok, ő 25
2016. jan. 17. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Lelkileg labilis vagy és nem tudjátok tolerálni egymást. Nincs empátia. Mert nincs meg a bizalom és ellaposodott a kapcsolat.

Leültetek már őszintén beszélgetni erről? A kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban. Ennek vége lesz, és te fogod kimondani. Ezt el is könyvelheted.

2016. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!