Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagyja egy nő hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja egy nő hogy a párja semmibe vegye, lekezelően beszéljen vele ha nincs vesztenivalója a szakítással?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Valami vesztenivalója csak van ha marad!
2016. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy valami érdeke fűződik a pasihoz. Pénz, lakhatás, nagy szerszám, ronda a nő, a pasi egy Alain Delon, vagy mazohizmus.
2016. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs látható vesztenivalója, akkor az önértékelésével van gond.
2016. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok ez esetben ez a gyerekkorból hozott probléma is lehet. Nem kapott otthon soha elég szeretetet és megbecsülést, ezért neki az a megszokott, hogy ha szidják, úgy érzi, hogy nem érdemel többet.
2016. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az is lehet, hogy ezt szokta meg, vagy annyira sok bántás érte, hogy foggal-körömmel ragaszkodik ahhoz, akitől valaha megkapta a jót, még ha nem is tartott örökké, de fél váltani.
2016. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nevelés. Belém 20 éves korom óta azt nevelték (nem csak én vagyok ekkora szerencsétlen, minden nő), hogy egy nő 18 éves kora (inkább már érettségi) után csak kolonc a szülőnek, úgyhogy szépen tessèk férjet fogni.

Amikor 22 évesen szakítottam, le is oltottak, hogy 22 évesen ők már anyák voltak, és örüljek, ha ennyi idősen még kellek valakinek, mert vénlány leszek.

márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!