Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi egyszeri szex, már közeledik a vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Nem csal meg, ebben 100% biztos vagyok, és a környezetünkben élők is igazolják, hogy szerintük nagyon szerelmes belém, nem csal meg. Minden szabadidejét velem tölti, mindig mindenkor tudom, hol van, mit csinál éppen, mert hív, ír. Nincsenek gyanús jelek, nem feltételezek róla semmi rosszat, teljesen megbízom benne. Azt mondja nagyon szeret és én vagyok a mindene, a szex mégsem megy. Régebben se csináltuk elképesztően sokszor, neki a heti 3-4 teljesen elég, nem nagy az igénye, de amióta elfoglaltabb lett, azóta max havi 3-4-szer csináljuk, és lassan fél éve ez megy. Még idén nem volt szex, lassan áttérünk a havi 1-re... :D Én nagyon kívánom őt sokszor, és szerintem ő is engem, mert sokszor mondja h "úgy betenném most, de szexis vagy" meg odadörzsölgeti hozzám... de mikor ténylegesen odakerülne a sor, hogy megtörténjen, valami miatt, pl fáradtság, fejfájás, stressz stb, mindig elmarad. Pedig én mindent megteszek: rámászok, elkészülök szépen, és mégis visszautasít, a fentebb említett okok miatt. És problémája sincs odalent, reggelente mindig feláll neki, normálisan működik, semmi gond nincs. Ő kezdeményezni nem nagyon szokott, inkább csak én, de már én is beleuntam a visszautasításokba, és mostmár én se fárasztom magam ezzel. Ez fél éve így megy. Attól tartok ki fog hűlni a kapcsolatunk, de én nagyon szeretem és nagyon szeretnék változtatni, de már nem tudom mi lenne a megoldás. Olyan tanácsokat ne adjatok hogy pl. menjek oda vegyem le a ruháját és cumizzam le meg legyek erőszakosabb, öltözzek ki szexisen, újítsak be stb, mert higgyétek el, nem fog beválni....


22 éves szomorú lány (párom 22/F)


2016. jan. 18. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

beszéltél már vele?

azért a heti 3-4-ről lemenni havi1-re elég meredek

2016. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez lehet a vége is vagy akár az elmélyülése.
2016. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy beszéltem már vele erről, szinte mindennapos téma, de ő se tudja, mi lehet a baj, és mi lehetne a megoldás... :(((
2016. jan. 18. 13:53
 4/15 anonim ***** válasza:
"úgy betenném most, de szexis vagy" Tehát szexuálisan zaklat? :D
2016. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

7végén sincs amikor nem kell korán kelni, dolgozni?


vagy nem tetszel már neki

vagy vmi miatt nem müködik neki rendesen, és azért utasít el

2016. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy nincsen szex, igazából nem kellene a párkapcsolat végét jelentse, lásd tökéletesen elégedett boldog. Lehet élete végéig ellene így melletted, szóval a kérdés így hangzik pontosabban?

Mikor fogok besokallni, hogy nincsen szex és mikor hagyom ott?


Meg kéne értetni vele, hogy neked csak úgy teljes a kapcsolat ha szexuális életet éltek, így boldogtalan vagy, feszültté tesz, vitákhoz vezethet, és a kapcsolatok végét jelentheti. Szereted nem akarod elveszíteni, nem akarsz feszült és elégedetlen lenni, szükséged van rá testileg is


Ezt így a te saját szavaiddal fogalmazd meg. Ne úgy legyen téma ahogy eddig, hanem sokkal mélyebben.

2016. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem dolgozik túl sokat? Nincs sok stressznek kitéve?
2016. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló! Igen, a kérdést pontosabban megfogalmazva az lenne, amit te is írtál. Akkor fog a kapcsolatunk véget érni, ha nekem elegem lesz a szexhiányból, mert egyébként ő teljesen boldog velem így is. Köszönöm a kijavítást! És köszönök minden kedves, segítő választ!!
2016. jan. 18. 14:14
 9/15 A kérdező kommentje:
De, az az egyik gond, hogy sok stressz éri, és tényleg fárasztó a munkája, nagyon figyelnie kell, mert ha valamit elront, rögtön kirúgják. Emellett még suliba is jár. Régebben még nem volt annyira fáradt és stresszes az élete, de én úgy gondolom, hogy ez akkor sem lehet mindig a "probléma forrása", mert a havi 1 szex a heti 3-4-hez képest valóban nagyon erős visszaesés.
2016. jan. 18. 14:20
 10/15 anonim ***** válasza:

#6 vagyok, és meddig muszáj neki a suli és a munkát együtt vinnie, mikor fejezi be a tanulást?

Mert talán megérné kivárni, lehet utána ilyen téren is helyreállna minden, csak sok ez így neki egyszerre, és igen, lehet annyira valakinek stresszes az élete, hogy a háta közepére se kívánja a szexet... :)


Fordítva, ha te lennél ilyen helyzetben, gondolom a végén úgy vélekednél, ha emiatt elhagyott nem is szeretett igazán.

2016. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!