Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan van kiakadva a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm kijelentette, hogy elhagy, ha nem hagyok fel a szerencsejátékkal és keresek munkát. Jelenleg úgy vagyunk, hogy én idén végeztem el az egyetemet (informatika), neki még 2 féléve van hátra. Egy normális albérletben élünk, amit én fizetek, rezsit, kiadásokat szintén én fizetem. A barátnőm 4 órában dolgozik hétvégente egy áruházban (amit itt keres kb. annyira elég, hogy a barátnőivel legyen miből beülni egy kávéra, sütire). Ruhákat, nyaralást mind én fizetem mindig, soha nem kértem tőle pénzt, én ajánlottam fel, hogy költözzön hozzám a koliból. Erre ma reggel teljesen kikelt magából, hogy ő rogyásig tanulja magát, dolgozik mellette én meg egész nap itthon meresztem magam és, hogy igaza van az anyjának, hogy csak egy léhűtő vagyok. Azzal köszönt el, hogy ma mindenképp jelentkezzek munkahelyekre, mert ha nem akkor el fog hagyni, mert, hogy ez nem élet, hogy ő mennyi mindent csinál, én meg semmit.

Én nem teljesen értek vele egyet. Lehet, hogy az a normális, ha valaki reggel elmegy otthonról és délutánig dolgozik, de nagyon sokan vannak, akik otthonról dolgozik. Na én pont ilyennek tekintem magam. Semmi elítélendőt nem teszek szerintem, őszintém nem értem a kirohanását. Nektek mi a véleményetek erről?


2016. jan. 18. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudnám ezt tolerálni. Nem a pénz miatt, hanem azért, mert nem ez az az életstílus, amit követni szeretnék, nem akarom hogy a gyerekem ezt lássa az apjáról. Lehet, hogy földhözragadt, de így gondolom, és szerintem sokan osztják ezt.

Attól még, hogy van pénzed, nem végzel értelmes munkát. És szintén nem értem, hogy infóval, ahol a 300-500 ezres nettó teljesen normális fizetés, ha nem vagy vezető, miért ezzel foglalkozol inkább.

2016. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
47%
Barátnődnek igaza van. Becsüld meg!
2016. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!