Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érhetem el, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el, hogy egy bizonyos kérdésben a párom olyan legyen, ahogyan én azt kérem tőle?

Figyelt kérdés
Már érveltem,fenyegetőztem elhagyással,öngyilkossággal,hisztiztem,ollóval összevagdosatam a kezem,neki estem úgy,h belilult a kezem. Mit kellene még tennem? Elhagyni nem akar,csak nem teszi meg,amire kérem.legyek öngyi?
2016. jan. 19. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mégis mi az a kérdés? :D
2016. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te valami nagyon utolsó hulladék van, lol.
2016. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem áll ki mellettem eléggé olyan emberekkel szemben,akik engem bántottak.
2016. jan. 19. 17:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"fenyegetőztem elhagyással, öngyilkossággal, hisztiztem, ollóval összevagdosatam a kezem, neki estem úgy, h belilult a kezem" - nem viccelek, azonnal fordulj szakemberhez, remélem te is látod, hogy ez nagyon beteges.. Egészséges ember nem így próbálja érvényesíteni az akaratát.


"Elhagyni nem akar,csak nem teszi meg,amire kérem." - ha nem vagy boldog, te is el tudod hagyni, nem neki kell megtennie ezt a lépést.


Egyébként jó lenne konkrétumokat is tudni, mégis mi a báne, hogy így viselkedsz..


(Bár gondolom kamu a kérdés, de azért válaszolok, ha esetleg nem lenne az..)

2016. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ez nem így megy. miért nem szakítasz vele, ha rosszul esik, amit csinál?
2016. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát... miért azt várod, hogy a párod hagyjon el? Miért nem lépsz te?


Az öngyilkosság... nem megoldás. Kitérsz egy probléma elől és szépen el leszel felejtve. Sok értelme nincs.

Az nyilvánvaló, hogy erősen instabil vagy és akaratos is. Kéne keresned egy szakembert aki megbékít, magaddal és a világgal.

2016. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert én nem akarom elhagyni,csak azt szeretném,ha mindennél és mindenkinél fontosabb lennék neki,és ha megkérem valamire,akkor azt teljesíti. Mert,ha nem,akkor az nekem fáj.
2016. jan. 19. 18:14
 8/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ő egy önálló ember, önálló akarattal. Ha szeret téged, ha nem. Hogy ő hogy áll hozzád, mit tesz meg érted, az mindig az ő belátására lesz bízva. Ha a fejed tetejére állsz akkor is. Ha magától nem tesz meg érted többet, akkor nem is SOHA.

Ez kéne megemésztened.


A kényszerítéssel pedig csak azt éred el, hogy idővel megutál.

2016. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te uralkodni akarsz felette. De zárt osztályon a helyed, jobban járna ha elvinne egy pszichiáterhez aztán el is hagyna. cosda h bírja melletted.
2016. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nem ovis módszerekkel próbálkoznál hanem éretten? Ha pedig úgy sem akarja, akkor fel kell fognod, hogy ő nem fog változni.
2016. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!