Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érhetem el, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el, hogy egy bizonyos kérdésben a párom olyan legyen, ahogyan én azt kérem tőle?

Figyelt kérdés
Már érveltem,fenyegetőztem elhagyással,öngyilkossággal,hisztiztem,ollóval összevagdosatam a kezem,neki estem úgy,h belilult a kezem. Mit kellene még tennem? Elhagyni nem akar,csak nem teszi meg,amire kérem.legyek öngyi?
2016. jan. 19. 17:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de nem vagy normális.Egy kapcsolat kölcsönös odafigyeléssel,sok kompromisszumon és némi szabadsággal működik.Amit akarsz,az egy papucs ember lenne,de ezt még egy papucsnak mondott ember sem viselné el...Ki vagy te,hogy fenyegetőzöl?Az meg saját önértékelési problémád,hogy ezért vagdosod magad...nem tudjuk milyen ember a párod,de hogy te orvosi segítségre szorulsz,az biztos,és nem bántásból írom...
2016. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor milyen módszerekkel próbálkozzam? Nekem olyan pár kell,aki mindenben mellett áll és én is mellette,ahol nincs én és te,csak mi.
2016. jan. 19. 18:52
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatot senki sem bírna sokáig. Mert az a helyzet, hogy csak ÉN és TE van, akik együtt alkothatnak egy olyat hogy MI. De ez csak akkor működik, ha mindkettő félnek elegendő szabadsága van és szabadon kifejezheti önmagát.

Amit te akarsz, az a saját gyerekes hisztid és manipulálni akarod őt, hogy azt tegye amit TE jónak látsz...hol van ebben a MI?

2016. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit önállótlan? Magadért ki tudsz állni?
2016. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
"Nekem olyan pár kell" - akkor keress olyan párt! Ha nem a jelenlegi az, akkor másikat. Vagy döntsd el, hogy mi a fontosabb: ő vagy az, hogy nem áll ki melletted valamilyen szituációban. Egyébként jobb volna, ha tudnánk miről van szó.
2016. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ollóval összevagdostad a kezed és öngyilkossággal fenyegetőztél hogy elérd amit akarsz? Nőként lekentem volna neked egy hatalmas pofont és otthagytalak volna a 3,14csába.

Kinek kéne egy ilyen infantilis és idegbeteg barátnő? -.-"

2016. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!