Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam életem párját, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam életem párját, és elrontottam. Van visszaút?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a kapcsolatom a feleségemmel már évek óta. Mielőtt kérdezitek, anyagi okok miatt nem váltam el.

Több mint 8 éve ismertem meg a "csillagszeműt", első látásra tudtam, hogy nekem nem kell más, de nem szokásom megcsalni senkit, ezért amennyire tudtam kizártam az életemből, ami nagyon nehéz volt, mert kollégák vagyunk.

Pár évig bírtam, de aztán egyre többet beszélgettünk, majd találkoztunk, és én egyre jobban akartam, amit már nem is titkoltam előtte. Több éves szappanopera lett belőle, mivel én még mindig nem váltam el, ő pedig nagyon zárkózott. Kétségbeesésemben mindent elrontottam amit csak lehet. Zavaromban olyanokat mondtam amivel mélyen megbántottam, és ha ez még nem elég, a régi barátnőjét felhívtam, hogy segítsen nekem megérteni, hogy megnyíljon. Nem sikerült elérnem, de én elmondtam a "csillagszeműnek", hogy mivel próbálkoztam.

Ami leginkább szíven ütött, hogy jobban hisz egy idegen embernek, mint nekem. Nem tudom, hogy hozzam rendbe. Tényleg nem csak dobálózok a szavakkal, nem tudom elképzelni mással a jövőt.


2016. jan. 20. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem is tudom mit gondoljak rolad.

Soha nem is szeretted azt a not aki neked szult?

Varj biztos megvaltozott ugye?

Nem te valtoztal meg es nem szereted mar?

Tudod csillagszemut se fogod se senkit egy io utan

megerdemelned a feleseged elvaljon toled es hi ala kerulnel

Aki nos hazas az a feleseget dicserje ne a colleganojet !!!]

Jo kis pelda a gyerekednek

2016. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
meg valami hogy nem valsz el annyit mond rolad hogy nem tudsz senkit szeretne elegge hiszen nem hozol aldozatot erte
2016. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

8éve annyira rossz és nem válsz el?

ugyan kérlek....

2016. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Veszett fejsze nyele kérdező.Fogadd el a sorsod. A csillag majd talál magához valót.
2016. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy ha független pasit akar. Én se mennék bele házas emberrel senmibe.

Nem bántani akarlak, de házasan hitellel a fejed fölött gyerekkel mégis kit akarsz és minek? Tudnál vele új családot építeni? Erősen kétlem ha 8 év alatt annyit se bírtál billenteni az anyagi helyzeten hogy elválhass. A leírás alapján a csaj nem alkalmi lenne gondolom ő is hosszú távban gondolkodik. Érzelem ide vagy oda egy gyerekes templom egere házasan nem épp az ideális apa/pár jelölt. Hátha még gyerektartás is befigyel vagy láthatás.

2016. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!