Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a párkapcsolatomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párkapcsolatommal? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Hello,


3 ève vagyunk együtt a baràtommal. 2 ève lakunk együtt, nem szoktunk vitàzni, megvagyunk. Azonban egy ideje màr nem èrzek ùgy iràna, ahogy kellene... Pontosan nem tudom megmondani, hogy mióta nem de talàn nyàr eleje óta, szoval 7-8 hónapja teljesen labilisak az èrzelmeim. Nèha ùgy èrzem, hogy szeretem nèha pedig, ùgy, hogy egyàltalàn nem! Màrmint emberileg szeretem de nem szerelemmel.

Nem tudom mi lehet az oka, mert okott nem adott rà. Egyszerüen csak teljesen màs tipusu ember, mint èn, minden tèren, lehet, hogy ez miatt. Na, hàt ès mivel èn igy èrzek, ezèrt a szexuàlis èletünk sincs a toppon. Heti 4 alakalommal vagyunk együtt kb, ami nekem elèg meg neki is, nem panaszkodik de èn soha nem akarok vele igazàbol lefeküdni, csak lefekszek, nehogy ràjöjjön, hogy hogy èrzek, vagy, hogy megbàntsam. Nem szeretnèm megbàntani semmi esetre se, ezèrt nem szoltam mèg neki, tudom, hogy ezzel sem teszek jot ha nem közlöm vele a tènyeket, de mit csinàljak akkor? Nem akarom elhagyni, màs pasi sincs az èltembe, aki kivàlthatta volna ezt belölem. Csak azt szeretnèm, hogy megint szerelmes legyek belè, azzal megmenthetnèm a kapcsolatunkat. Nem akarok màst, csak azt, hogy ùjra legyen szerelem az èn rèszemröl, de hogyan? Mit csinàljak? Nem akarok mèg èveket ilyen szinhàzban èlni.., hogy amikor megölelem vagy megcsókolom, akkor "kènyszert" èrezzek, hogy okè megcsinàlom de csak azèrt, mert ö szeretnè. Ez rossz nekem, rossz lenne neki is ha tudnà....de nem tudom, hogy mèg hogy nem vett èszre semmit? Eddig csak annyit mondott pàrszor, hogy mièrt nem kezdemènyezek soha? De ùgy màst nem mondott, vagy kèrdezett, hogy esetleg gond van-e.


Köszi a segitsègeteket,


24 L


2016. jan. 20. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Te is tudod. Ez nem olyan, hogy újra szerelembe esek.

Kezdetben mit szerettél benne?

2016. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biológia. Természetes dolog, hogy egy idő után már nincs az a szerelem ami az elején volt (a hormonok amik kiváltják ezt az érzést már nem termelődnek úgy a szervezetedben), 3 év az kb az az idő, amikor a szerelemnek át kéne alakulnia mély szeretetté, ami utána is együtt tart benneteket.
2016. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy kihült kapcsolatnak tűnik.... mit tehetsz?

Kicsit több kreativitást a szexbe, akár valami szerepjátákot.

Mozduljatok ki egy hétvégére valahova,ki a megszokott közegből, vigyetek egy kis "életet" a dologba.

Aztán,majd kiderül van-e értelme folytatni.

Így semmiképpen sem,hogy nem érzed magad jól benne,színészkedsz, alárendeled magad.

Azt írod más emberek vagytok.

Miben?

Mekkora ez a különbség,és milyen?

Értékrend?

Életvitel?

Ezeket mielőbb tessék tisztába tenni,tisztázni!

Ha nem megy,nem kell erőltetni.

2016. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!