Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig örlődjek még, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig örlődjek még, mikor jön vissza a bizalom?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a bizalmam a párom felè. Már egy ève minden rendben lenne, de èn mèg mindig nem bìzom benne. Apró hülyesègeken is kiakadok pl ha megnèz valakit vagy ilyesmi, ami règen nem èrdekelt. Ha kiakadok valamin, akkor azzal jön hogy már megint a hibákat keresem. Nehèz megfogalmazni hogy mit èrzek. Tulajdonkèppen egy fèltèkeny hisztis pxcsa lett belőlem miatta ès èn próbálok megváltozni, de nèha ùgy èrzem összeomlik minden, mint ahogy most is, legszivesebben elhagynám ès lennèk egyedül, de ha megnyuszom, akkor összeszedem magam. Jövőhéten megyek pszichológushoz hátha segìt. Mègis mennyi ideig leszek ilyen ideg zakkant? Szeretem őt, ezèrt is vagyok mèg vele, de most ùgy èrzem felemèszt. Valami tanács? Per pillanat padlòn vagyok :-(
2016. jan. 20. 21:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, van min gongolkodnom.
2016. jan. 21. 08:50
 12/12 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de a 2es kommented alapján nem is igazán érdemli meg a bizalmad (ami egyébként valószínűleg vissza sem fog jönni, akármennyit teper-és még csak nem is teper..)


szerintem nem érdemes egy ilyen ember miatt ilyen lelkiállapotba kergetned magad...én nagyon megfontolnám a szakítást.

2016. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!