Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy zavar? Lent

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, még csak két hónapja vagyok együtt a jelenlegi párommal ( ő szintén 26 éves).

Az a bajom,hogy a párom exe valahogy nem fogja ezt fel.

4 évig volt együtt a csajjal, kisebb nagobb megszakításokkal ( a csaj többször megcsalta). Legutóbb egy éve hagyta ott a párom végleg ( illetve..megtudtam h februárban azért egy szex még belefért). Mindegy, a lényeg az, hogy hol telefonál, hol messengeresn írogat, mindenfélét. Pl hogy segíteni kellene neki, vagy csak egyet szia hogy vagy féle üzenetek.

Énnekem ebből elegem van. Én is jóban vagyok az exemmel, névnap szülinap stb üzenünk is, de ennyi.

Párom szerint ő már rég túl van a lányon, mégis, mikor szóba kerül, nem bírom nem észrevenni, hogy még érzelmeket vált ki belőle ( hol ellágyul, hol nosztalgikus lesz, hol meg ellenszenves iránta.

Az is zavar, hogy folyamatosan kommentelget neki a facebookon, pl a párom múltkor megosztott egy videót, ez ( bocsánat, ő) meg aláírta, hogy ez emlékeket idéz meg egy szmájlit. A párom persze belájkolta)

26 évesen nem így kéne reagáljak erre ( pláne a facebookos dolgokra) de NAGYON zavar. Ráadásul tök önbizalomhiányom van tőle.

Mit tehetnék?



2015. dec. 12. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy az alapkérdésre válaszoljak, szerintem normális, hogy zavar, engem is zavarna. De azt nem tudom, hogy mit csinálj.
2015. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna.

Megmondanám a palinak, hogy ne szórakozzunk egymás idejével, és hogy kapcsolja kisebb lángra az exét, mert zavar téged.

2015. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

természetes

viszont ő még nem nem zárta le magában a dolgot,hiába hiszi ezt


beszélj vele,hogy ez téged idegesít stb........de azért ,ha lehet ne szívd mellre ...majd elsikkad,ahogy telik az idő és az ex csaj bepasizik

2015. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

már beszéltem vele, mint írtam is.

Ez viszont nem fair, hogy velem van miközben nem zárta még le az előzőt.

2015. dec. 12. 17:08
 5/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok én szamár ló helyett

és pesztrálni sincs kedvem amíg kigyógyul

durván hangzik, lehet, de nekem nincs erre szükségem, ha ez így folytatódik

2015. dec. 12. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, és ha már tudod, hogy ezt nem tolerálod (miért is kellene?!) lépj tovább.
2015. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb. nekem is ebből van sok a padon, hogy több csajt is lepattintottam, mert ugyanez volt. Az exeiket siratókból többet nem kérek.

Nem érdemes így élni, mert tönkretesz mentálisan.

2015. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én pasim még fél évig fizette a telóra a kedvezményt az exének,hogy ingyen tudjanak beszélni bármikor.Amikor rákérdeztem még ő volt ledöbbenve,hogy engem ez miért zavar...
2015. dec. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

A kérdés kiírása után nem sokkalegyenesen megmondtam neki, hogy ez nekem így nem kapcsolat, de még csak nem is ismerkedés, vagy azonnal leállítja a lányt, vagy hagyjuk az egészet. Engem választott, a lánynak pedig megmondta, hogy többet ne keresse, ne írogasson mindenfélét facen, és vegye tudomásul, hogy új barátnője van ( én), és ő is jobban teszi, ha túllép a múlton.

2015. dec. 22. 12:41
 10/10 A kérdező kommentje:

azóta próbálkozott a csaj, de szerintem már felfogta.

nem hiszem hogy ,ég mindig szerette a páromat, inkáb csak kellett valaki neki, akire akaszkodhat.

2015. dec. 22. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!