Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt megalázónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt megalázónak és jogosan vagyok sértett?

Figyelt kérdés

Barátommal összevesztünk délután. Nem szeret smsezni, de írtam neki. Visszairt, annyit mondott, hogy ha ő nem keres akkor úgy látja, hogy nem beszéljük meg és hepciáskodott, pedig most tényleg nem csináltam semmit, szokásához híven felkapta a vizet a semmin, és még nagyobb patália lett.


Elköszöntem 8 körül, hogy holnap beszélnünk kell.

9körül hívtam, mert meg akartam beszélni és úgy éreztem rendbe akarom hozni. Nem vette fel, majd később hívtam még egyszer, akkor se vette fel és még a telefont is kikapcsolta.


Oké, haragudjon ha úgy van és tényleg ha nem megy tovább akkor szakítson, de azért ennyibe nem néz, hogy írjon, hogy hagyjam, vagy felvegye hogy most nem akar beszélni, hanem kikapcsolja a telefont.


Ilyet sosem csináltam és úgy érzem, hogy másfél év után ilyet csinálni...

22 L


2016. jan. 21. 22:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De én nagyon szeretem, amikor nincs vita akkor a világ legboldogabb embere vagyok.

De attól félek, hogy mi lenne ha nem kis hülyeségeken kapunk össze, hanem jönnének a valódi nagy gondok ?


:( Fogalmam sincs mit tegyek.

2016. jan. 21. 23:17
 12/14 anonim ***** válasza:
hány éves a párod?
2016. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
54%

Arra nem gondoltál véletlenül, hogy mégis benned van a hiba? Vagy ezt nehezedre esne elismerni? Ha hiszed, ha nem mindenki életkedvét lerombolnád azzal, ha hetente vitázol vele piti szarságokon, ami éppen akkor eszedbe jut. Szegény srác, fogadok szívét-lelkét beletette ez előtt a kapcsolatba, te meg ilyen hülyeségekkel ronccsá teszed. Esetleg megpróbálhatnál - kb. csak egy hónapig - arra torekedni, hogy ne lehessen vitát eredményező helyzet sem (lefordítva: nem sértődsz meg minden szarságon).


Valamint légy hálásabb a párodnak, ha kedveskedik neked valamivel. Sőt, akár bármilyen furcsa is nő létedre te is meglephetnéd kis apróságokkal, csak hogy érezze van még értelme a kapcsolatotoknak. Nem csak a fiúk dolga tenni a kapcsolatért.


Ha így teszel, valószínűleg ő is meghálálja ezt neked, és látni fogod h. mennyire is tud szeretni téged.

2016. jan. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne tudni, hogy mi volt az a kiváltó ok!!!!

Bevallom őszintén Nálam volt rá precedens, hogy az akkori barátnőm kétszer is lemondta az előre külön egyeztetett találkozónkat, mert állítólag közbejött valami és arra kért legyek rá tekintettel. Aztán amikor ezt én adtam elő vele szemben akkor meg kifakadt, hogy tehettem vele ilyet...akkor 1 hétig nem beszéltünk és elmentem egyedül a haverokkal nyaralni.

Minden éremnek két oldala van!!!

37F

2016. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!