Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket elriasztana ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket elriasztana ha kiderülne, hogy a fiú mezőgazdasággal/állatokkal foglalkozik? (szóval ha paraszt)

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát ilyen lányokat világosítanék fel arról, hogy milyen hasznok vannak a föld kiadásából, vagy bérléséből :D Sok városi nem tudja elképzelni, hogy hogy megy ez meg ez Ibizára, meg a Kanári-szigetekre télen, amikor csak a földet túrja. :D
2016. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen kérdés, keresd ki légyszi hogy arra mit válaszoltak.
2016. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna! Ha tudunk kommunikálni értelmesen,ha ő önálló,eltartja magát és külsőre vonzódom,minden rendben :)
2016. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, tehenet fejve nőttem fel, tőlem nem olyan idegen ez :D
2016. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság.

Én pl mezőgazdaságban tanultam, dolgozok, mint kertész.

Túrom a földet mint a disznó. :D És akkor mi van? Semmi.

Nem riaszt el senkit.

Meglepő módon, sok nő dolgozik mezőgazdaságban.

2016. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést biztos 1 csaj írta akinek a palija traktort vezet és lapátolja a trágyát a disznók után, és mindenhol azt kapja hogy a párja mezőgazdasági idénymunkás ellenben a jogászokkal és közgazdászokkal xd
2016. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, akinek ez jön be. Eddig még nem is volt olyan párja, aki mással foglalkozott volna. Volt aki állatokat tenyésztett, a következő nagyban foglalkozott mezőgazdasággal.

Egyébként engem sem zavarna, ha nem csak a trágyázásról tudna beszélni.

2016. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én párom is a mezőgazdasággal foglalkozik a hétköznapokban meg a KITE-nél dolgozik,soha nem zavart,megyünk együtt és zötyizünk az MTZ-ben.:D
2016. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha tudnánk sok mindenről beszélgetni, akkor nem zavarna. ilyen értelemben az én családom is paraszt valamennyire. de nekem ez a szó valahogy nem illik erre. úgy értem, a paraszt szóról valami falusi, buta, a mai világ technikájához nem értő és nem is érdekelt stb ember jut eszembe. szóval érted, ha amúgy érdekli sok minden, csak ezzel szeret foglalkozni, akkor nem zavar.
2016. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de őt se zavarja, hogy én meg nem akarok úgy élni ahogy ő.
2016. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!