Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vizsgaidőszakban teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgaidőszakban teljesen elhidegültünk egymástól, nincs egymásra elég időnk, hetente többször veszekszünk?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még csak 3 hónapja vagyunk együtt, így a vizsgaidőszak kb kiteszi a kapcsolati idejünk felét. Rengeteg vizsgám volt/van, mert nekünk sajnos nincsenek évközi megajánlott jegyek. 11 vizsgára készültem fel eddig, és még mindig van egy 29-én. Neki csak két vizsgája volt. Sérelmezi h alig van időm rá, de az a baj h még magamra sincs elég időm. Az edzéseim is nagyon hiányoznak, nincs időm rá, mert heti 4x1,5-2 órát nem tudok jelenleg rá szánni és ez még feszültebbé tesz. A barátom viszont nem érti, h egyes vizsgák nekem miért olyan nehezek, és h miért vagyok rendkívül ideges, és stresszes. Próbálna segíteni, de nem tud, hisz teljesen mást tanulunk.

Nincsenek közös programok, hogy is lennének?! Alap dolgokra alig van idő.

Úgy érzem mintha másból se állna a kapcsolat, mint veszekedésből.Ő nem ért engem, én nem értem őt. Szeretném rendbe hozni, h a vizsgaidőszak elteltével, hátha lenyugodnának a viszonyok és végre tudjon a kapcsolatépítésen is munkálkodni, de már úgy belém rögzült ez a negatív állapot. Nem tudom mit tegyek...


2016. jan. 22. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem neked a kései huszas éveidre maradnak az effejta örömök. Most inkább menetelj a suliban.
2016. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A stresszes életmód minden kapcsolatot próbára tesz, ha túl vagytok rajta akkor megnyugodtok és minden visszatér normál kerékvágásba!!!!

37F

2016. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
*tudjunk
2016. jan. 22. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ilyen időszakot túl kell élni. Nekem is nehéz a vizsgaidőszak, a párom már dolgozik,úgyhogy eleve csak esténként és hétvégén tudunk úgy igazán együtt lenni.

Szerintem aki nem érti meg hogy tanulnod kell, az nem lehet valami intelligens ember. Mi sosem veszekszünk emiatt, a párom inkabb bíztat, hogy tanuljak és túl leszek ezen is.

Nem hinném hogy veled van a baj.

20/L

2016. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most próbálj még 7 napot keményen tanulni és mond el neki, hogy legyen oly kedves bírjon ki még egy hetet,amíg levizsgázol és utána bepótoljátok az időt!


Ha ezt nem képes felfogni,akkor a vizsgád után örömmel dobbantsd!

2016. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!