Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy őt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy őt nem akarom elveszíteni, vagy csak nem akarok egyedül maradni?

Figyelt kérdés
ha sokszor megfordul a fejemben a szakítás,meg,hogy nem illünk össze, de aztán meg az eleje van a fejemben, hogy az jó volt, és,hogy én meg sok mindent elrontottam,talán ha helyrelehetne hozni jó lenne...de közben meg vannak dolgok amik nem tetszenek,és ez főként abból ered,hogy egymás ellentétei vagyunk.
2016. jan. 22. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Bizonytalan vagy lehet ez a baja a kapcsolatodnak :)

Nem létezik tökéletes kapcsolat.

Meg te látod legjobban át a helyzeteket,szóval dönts valahogy és lépj tovább vagy maradj mellette.

2016. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem akarsz egyedül maradni, akkor tűröd a rosszat akkor is, ha te is tudod, hogy ezzel csak tönkremész (teljesen mindegy, hogy milyen tekintetben).
2016. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezzel a problémával küszködöm 20/L
2016. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először magadat kellene alaposan megismerned és az érzéseidet érzelmeidet kezelni. Önismeret.

Szerintem te lelkileg nem vagy rendben, azért vagy bizonytalan. Esetleg a neveltetés miatt.

Volt valami törés vagy nagy csalódás az életedben?

Másik dolog az őszinte kommunikáció. Az fontos egy kapcsolatban.

Olyan hogy nem illetek össze, azt még nem tudhatod. Össze kell csiszolódni, amit kommunikációval, empátiával és toleranciával lehet elérni, még ha ellentétei vagytok egymásnak, akkor is.

Ha megvan mindkét félben, és tudtok egymáshoz alkalmazkodni, akkor összeilletek.

Ebben a kérdésben, akkora a bizonytalanság hogy csuda.

Erre a választ csak te fogod megtalálni, ami ott van benned.

Elég sok oka lehet a bizonytalanságodnak.

2016. jan. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én lelkileg úgy gondolom rendben vagyok, de kapcsolatoknál meg mindig is inkább a 'véglegest' kerestem, így nem is volt sok, de amik igen, azok több évesek.

szakítani meg nehezen tudok.

itt most az van, hogy ő is komoly dologban gondolkodik, ilyesmi téren hasonlóak vagyunk,és akkor kb itt véget is ér amiben hasonlítunk.

9hónapja tart,és egy ideje már engem zavar,egyre jobban,hogy neki kb minden hülyeség,amit én meg szeretek.. nem kell mindent szeretnie, de volt egy két bántóbb ilyen jellegű megjegyzése.

empátiát,meg elfogadást nagyon kevésnek érzem.

2016. jan. 23. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!