Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem és felejtsem el?

Figyelt kérdés
Ha van egy férfi, aki állítólag komolyan érdeklődik irántam de ha én nem jelentkezem, akkor eszébe sem jutok. Vagyis állítása szerint minden nap eszébe jutok, csak arra nincs ideje, hogy keressen. Akkor?
2016. jan. 23. 12:07
 1/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ha jòl értem, akkor van ideje, ha te keresed...Magàtòl nincs soha...

Aha, jò...

Kuka.

2016. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a shit dumat vki benyeli ><
2016. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. jan. 23. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj... Nekem is baromi fontos valaki, akivel 1 éve beszélgetek neten, de most megint nem beszélünk már 1 hete, mert beleuntam, hogy mindig én keresem, ráadásul hiába hívom telefonon, folyton ki van kapcsolva. Lehet csak elege van belőle, hogy állandóan ő keres téged, és azt gondolja, hogy nem is akarod a dolgot annyira, így inkább nem tesz érted.
2016. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont, hogy mindig én írtam neki és ezért úgy döntöttem, hogy nem keresem most.
2016. jan. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!