Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell ahhoz, hogy az ember "szerelmet" vallhasson?

Figyelt kérdés
Egy középiskola utáni képzésen vagyok (lényegtelen. ), és itt ismerkedtem meg egy lánnyal. Lassan két hete ismerjük egymást, ennek ellenére már nagyon jól kijövünk egymással. Ő is folyton a társaságomat keresi, ami (remélem) elég bíztató jel. Ha tényleg vonzódik hozzám, akkor lehetne lassan, vagy korai?
2008. szept. 17. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan hogy korai,hívd el valahova randizni,a lényeg hogy ne támadd le.Szerintem szimpatikus vagy neki.Sok sikert!
2008. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

biztos bennem van a hiba de én még életemben nem valottam szerelmet, pedig egy pár kapcsolat már van a hátam mögött.


Én személy szerint nem vagyok a híve a "mérföldkövesítésnek". nem hiszem, hogy kellene ilyen sarokpontokat létrehozni, mint pl. megkérdezni, hogy járunk-e, szerelmet vallani stb.


Ez egy folymat. Akkor kezdődik, amikor először találkoztok és onnantól szépen fejlődik. Nem attól párkapcsolat, hogy akkor közös felkiáltással eldöntitek, mostantól együtt jártok, hanem ez egyszerűen kialakul. Szerettek együtt lenni, keresitek egymás társoságát, hiányoztok egymásnak, ha nem vagytok együtt. Az ilyen szerelemvallós dolgok, csak a görcsöt rakják bele az emberbe.


Egyszer majd kibukik belőled, hogy "szeretlek" és ennyi. Az is pontosan olyan emlékezetes lesz neki, mintha valami előre begyakorolt szöveget próbálnál meg elmekegni. Sőt, még jobban.

Nem kell ezt túlspirázni. Abból csak a baj van.

2008. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, jó, kicsit módosítok. Lehet, hogy a legjobb egy jól elkapott pillantban egy csók. Sablon szöveg, de: "többet mond minden szónál". Mindig megvár, hogy együtt menjünk hazafelé (szintén bíztató jel:D). Van arrafele néhány pad egy kis parkban. Lehet inkább megkérdem nem ülünk le egy picit dumálni, azt egy kicsit kettőnkre terelve a szót megcsókolni. Erre kérek kommentet, jó vagy nem jó ötlet!:)
2008. szept. 17. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell szerelmet vallani, de ez a pados dolog szupi ötlet....szerintem holnap már megis csinálhatod:D sok szerencsét:D
2008. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyetértek a második hozzászólóval ;)

ez a pados tényleg jóó :) pfú ha velem ilyen lenne de élvezném:D

majd ird le légyszi-légyszi hogy mi törtéééént :)

2008. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, ez is kicsit erőt ad!:D Egyébként tényleg holnap kellene a dolgot, ma elég fárasztó napunk volt, szal ma nem lett volna jó, holnap viszont laza nap, kevés óra, remélem nem siet majd sehova. Ha meg nem jön be a dolog, akkor később se, meg más módszerrel se jönne be. És az az igazság, hogy már nem todok sokáig várni!:D
2008. szept. 18. 15:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Sík ideg vagyok. Ez is egész jó nap lett volna, már mentünk volna, a "szokásos" kis utunkon haza, de az egyik srác "hozzánkverődött". És hát így hármasban nem volt valami megfelelő az alkalom. Most mi a fenét csináljak?! Hétfőn mondjam meg neki, hogy már pénteken el akartam mondani?! Nagyon kicseszett velem az élet...
2008. szept. 19. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:

(utolsó válaszadó)

nyugiii ne idegesitsd magad :)

hétfőn próbáld meg! ha nem adtad jelét ma annak van vmi bajod,ideges vagy, akkor szerintem nem kell mondani hogy már ma is akartad..... viszont ha látta ma rajtad hogy van valami gond, akkor mondhatod neki hogy azért mert pénteken is szeretted volna már :)

aztán majd jelezd hogy mivolt vissza fogok még nézni :)

2008. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!