Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a hűség? Mire jó? Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hűség? Mire jó? Van értelme?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam a mai nap, hogy a hűség végülis csak egy önző dolog. Nem hagyod a másiknak, hogy mással is jól érezze magàt, ha valami miatt veled nem tudja. Ha van egy csokid, azt is megosztod másokkal ha kérnek belőle, a párodat miért nem?

Tudom, ez egy elég hülye gondolat, de ha belegondoltok, amíg az 1. Helyen vagy prioritàsba a màsiknak, számít ez igazán?


2016. jan. 20. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Arra jó, hogy ne csak a saját érdekeidet nézd. Elég fura egy darab csokihoz hasonlítani a párodat.

Akkor lenne valós, ha egy csoki is eldönthetné, hogy ki ehet belőle. :)

2016. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

A parkapcsolat nem csak arrol szol hogy elvezed a parodat, ez onzo modon lefoglalod a testnyilasait.


Tobbek kozot az is a parkapcolat egyik lenyege hogy mindket fel biztosan tudja hogy a masiknak o az elso, mindenki mas elott, erre epul a bizalom. Ezt tovabb gondolva egyertelmu hogy miert nem lehet valaki parkapcsolatban tobb mint 1 emberrel.


Gondolom fiu vagy.. A baradnod van, nem szolgad, es nem alkalmazottad.

2016. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez csak egy elméleti kérdés :) és igen, sràc vagyok, de egy végletekig hűséges típus. Csak sokat gondolkozok magamon, és úgy érzem a hűség a mai vilàgban mert nem feltétlenül állja meg a helyét. Nekem nagyon sokszor kihasznàlták már a hűségém, és bàr nem vàltoztatnèl ebben, mégis egyre kevésbé szeretem ezt a tulajdonságom
2016. jan. 20. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

#2


Bizony-bizony, jól mondja pont fordítva. Neked kötelességed szolgálni a nőt, és mindig kielégíteni, ha jó viseled magad kaphatsz egy vacsorát.


Amúgy nincs értelme. 90% hogy a nőd úgyis megcsal egy nagydarab gyurmával vagy egy nagydumás "latin" figurával.

2016. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bátran merem állítani h nem létezik sajnos :-(
2016. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 En parkapcsolatrol beszeltem nem papucs-no kapcsolatrol, nem ugyan az :)
2016. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hűség intelligencia kérdése, és innentől kezdve nincs miről beszélni...

27N

2016. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha veled nem tudja jól érezni magát, akkor szakítson. Ha igazán szerelmes az ember és jól működik a kapcsolata, akkor nincs igénye mással jól érezni magát. A problémáidat meg ne a hűségre fogd. Kihasználni azt lehet aki hagyja magát, aki nem tudja mikor kell nemet moondani, kiszállni, stb.
2016. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tarth-i Brienne nevezte el így a Jamie-től kapott különleges kardját,nem?
2016. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oathkeeper. Magyarul nem tudom hogy fordították, de nem hiszem hogy hűség lenne :)
2016. jan. 20. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!