Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen hangfelvételből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen hangfelvételből kiderült, hogy a férjem egy nőt drámnak szólít többszörösen . Micsináljak?

Figyelt kérdés
A telefonja véletlenül a zsebébe videozót a felvételen többör is drágámnak szólít egy nőt .
2016. jan. 24. 02:12
1 2
 11/17 omba ***** válasza:
100%

Nem "más" telefonjában turkál, a férje telefonját hallgatta meg.

Mindegy mit csinál.. egy férfi ne fenyegessen veréssel egy nőt, főleg ne a feleségét. Az is bunkó dolog.

2016. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Apám minden női csaaládtagot drágámnak szólít, de itt sztem nem erről van szó.
2016. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Helló itt fentebb.

Engem nam zavar ha a párom belenéz a telefonba. Nyugodt szívvel rakom ki az asztalra vagy a polcra, mert nincs előle, rejtegetni valóm. Én így vagyok vele.

De tudtommal nem volt rá példa hogy bele is nézett volna.

2016. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Vannak, akik sok mindenkit szólítanak drágámnak, ez még nem bizonyít semmit. Te viszont bevallottan turkálsz a telefonjában, úgyhogy egyelőre te vagy a hunyó.
2016. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező még nem hallotta, hogy bárkit drágámozott volna. Ezért lepődött meg.

(Pl. volt főnököm is minden csajt tündérkézett, ezt tudta is minfenki.)


Azért volt agresszív, mert lebukott.


Az egy dolog, hogy nem illik kutakodni.

De félrekefélni se.


Lehet hogy "csak" belezúgott egy kolléganőbe, és nem volt szex. De az biztos hogy vaj van a füle mögött.

Azért nem lehet piszkálni a telefont, mert azon tartják a kapcsolatot, vagy van benne fénykép, stb.


Kérdező: váljatok el!

Nem fogsz bízni benne, ő félrekacsintgat, plusz agresszív. Ennek jó folytatása nem lehet.

2016. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Titusztitusz ***** válasza:
48%
A férjednek szeretője van...Ennyi...(A többi meg már a te dolgod...)
2016. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan haverom,aki mindig drágámnak szólított.Néztem is,hogy most ez mit akar jelenteni,mert társaságban meg ha ketten voltunk is drágám,szívem stb így hívott.Aztán kiderült,hogy nem csak engem hanem kb.az összes olyan nőt aki közelebb állt hozzá,de csak haverilag,barátilag,így elfogadtam,hogy ő gyakorlatilag így kedveskedik.És soha semmi jele nem volt hogy bármit is akarna tőlem,párkapcsolata van.

Nem lehet a férjednél is valami ilyesmi???

Én elég gyanakvó vagyok,de ebből még nem biztos,hogy egy ből rosszra kell következtetni,persze azért tartsd nyitva a szemed.

2016. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!