Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdtük, de már megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdtük, de már megint veszekszünk?

Figyelt kérdés

Két hete szakítottunk,el is költözött.Aztán megbeszéltünk,átrágtunk mindent,és visszajött,próbáljuk meg újra.Tegnap este megint összevesztünk.Sumákol,hazudgál,ha rákérdezek üvölt,még neki áll feljebb.

Délutános volt a héten és nem a busszal jár haza,azt mondja a kollégái hazahozták.Nincs ebben semmi,de miért mástól kell megtudnom?!

Én délelőttös vagyok,3- kor kelnem kell,mindig alszom mikor hazaér,szóval azt se tudom mikor jön.

Elegem van,úgy érzem hiba volt újrakezdeni,nem fog változni semmi,neki lételem a hazudgálás.

Egy hét és megint csak a viták,pedig azt beszéltük meg hogy őszinték leszünk egymáshoz.Hát neki ez nem megy.

Nem volt munkám,oda akartam menni ahol ő dolgozik,de kézzel-lábbal tiltakozik ellene.Adtam neki önéletrajzot,hogy vigye be,de szerintem kidobta.

Nem tudom mihez kezdjek,tanácstalan vagyok.


2016. jan. 24. 05:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek vagy ilyen emberrel egyáltalán?én 2kezemet összetennem ha ilyen barátnőm lenne...Fiú vagy lány vagy?26/F
2016. jan. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

"Nem tudom mihez kezdjek,tanácstalan vagyok."


Akkor használd szépen az agyadat, azért van a buksidban!


Nem tudod, hogy mihez kezdjél?? :D Bocsi, de ez reggel legnagyobb vicce. (ironikus)

Te még ezek után nem tudod, hogy mit csinálj? Akkor h..lye vagy, már bocsi.


Van értelme ezt folytatni?

2016. jan. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
miert vagy te ilyen hulye hogy szazadszorra se veszed a jeleket. a tietek mar nem, ismetlem NEEEM KAPCSOLAT!!
2016. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ezért szokták azt mondani, hogy nem megyünk vissza exekhez.
2016. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nézd, nem ment, szétmentetek...


hacsak nem változtok meg igazán, nem fog menni... ezért fölösleges újra próbálkozni, mert amint elfogy a kezdeti lelkesedés, újra előjönnek a mélyben gyökerező problémák.

2016. jan. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, abszolút igazad van!

Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 25. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!