Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök? Nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök? Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem ilyen sose volt?

8 éve vagyunk házasok észrevettem dolgokat a férjemnél, hogy eldugdossa a telefonját és nem meri lerakni. Régen bármikor belenézhettem most már nem engedi fel megy az agy vize. Amikor együtt vagyunk nem áll fel neki. Azt mondja biztos a fáradtság. Kérlek titeket segítsetek, hogy most mi is van mert beleőrülök ebbe. Mire véljem ezeket a dolgokat most?


2016. jan. 24. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen változás nincs ok nélkül... én is azt gondolom, amit te.

"megy fel az agy vize" - mondd meg neki, hogy nem 10 éves, meséljen, mi van vele.

2016. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, félrelép.


A legegyszerűbb, ha megmondod neki, hogy te nem tudsz egy impotenssel élni, és válni akarsz.

Egyből ki fog pakolni, kivel hányszor...

2016. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
A férjednek szeretője van...Ez nemis kérdés...
2016. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rád nem áll fel. Lehet most jutott arra a pontra, hogy elege lett, besokallt tőled egy kicsit.


Rosszabb esetben félrek**úr.

2016. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
férfiak.... mondd meg hogy legyen őszinte a k**rva életbe is már. beszéljétek meg ezt higgadtan és találjatok közösen valami megoldást. sok-sok erőt kívánok neked
2016. jan. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!