Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek ilyen, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Hogy szándékosan/nem szándékosan de elkezdtétek hanyagolni a párotok,mert elegetek lett belőle,hogy mindig ti vagytok a hisztis pics*k és bele se gondol,ő csinál valamit rosszul,nektek meg elegetek lett belőle,hogy se szépen,se csúnyán,sehogy nem lehet elmondani mi bánt,mert ti vagytok mindig leszólva érte.

Magába szált a párotok?



+1kérdés: Volt már valami miatt hosszabb mosolyszünetetek?Mi miatt,mi lett a vége?


2016. jan. 25. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, mostanában leszar.om, mert rájöttem csak magára gondol és nagyon önző. Mindent elfelejt. Egyre igénytelenebb. Hiába kértem szépen, nem érdekli, akkor én miért foglalkozzak vele? Persze mikor arra jön haza, hogy nem mosolygok, nem szólok hozzá, magammal foglalkozom, rögtön kérdezősködik, stb... be nem áll a szája, zsörtölődik, hogy csak magammal foglalkozom és elfelejtem azt amit mond...

De kérdem én: Ha ő leszar engem, én miért foglalkozzak vele?

2016. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából tudom nekem is le kéne sz*rnom,csak a sérelem nagyobb bennem,a másik meg az,hogy ezzel megint csak én maradok csendben,én nyelem le a dolgokat. de azt szeretném,érezze végre,nem kell engem készpénznek venni.

Nem tudom,hogy bírjam ki...

2016. jan. 25. 12:17
 3/8 Költőnő? ***** válasza:

olyan kapcsolatban soha többé nem fogok bennemaradni ahol már nem becsülnek kellőképpen és hidegháború, meg játszma van. Minek? Csak azért h legyek vkivel? Ha vmi nem tetszik; kinyitom a kis szám és igyekszem felkészülni mindennemű válaszra.

Volt ilyen korábban, szakítás lett a vége így is, úgy is. Kivétel nélkül.

2016. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,igazad van,de nehéz elszakadnom,szeretem.

És sajnos így nőtt fel,hogy nem kell a másikat meghallgatni,küld el,iktasd ki,az jobb....

2016. jan. 25. 12:25
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

persze h nehéz. Ez ilyen, de kár mentegetned, mert mki hozott anyagból dolgozik, csak van, aki hajlandó fejlődni. Egy kapcslat mindig két emberes móka és ha nem egyelően adnak bele a felek, akkor a másik csőrét egy idő után úgyis csak b**szni fogja, amiből csak jön sértődöttség, sérelem.

Ha ezeket nem lehet feloldani, szted hossú távon egy KIEGYENSÚLYOZOTT, HARMONIKUS kapcsolat mennyire lesz fenntartható?

Na ugye:(

2016. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Kerek-perec elmondtam mi a bajom és hogy min kéne változtatni, aztán otthagytam gondolkodni. Utána én is semleges voltam, éreztettem, hogy még mindig zavar a dolog. Végül csak nyitott, eleinte más témával, de aztán csak sikerült dűlőre jutni és szent a béke.
2016. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen mosolyszünetben vagyok valakivel, akit már 1 éve ismerek netről, de még sose találkoztunk. Igazából ez már a 7. ilyen mosolyszünet, ha jól számolom. Mindig abból keletkezik, hogy én megpróbálom elmagyarázni a problémáim, de ő folyton kiakad, és egyből felkapja a vizet ahelyett, hogy megpróbálna megérteni. Én minden problémáját átéreztem, mert egyszer át is vert nagyon csúnyán, mégse szidtam le vagy küldtem el a francba, hanem átéreztem, hogy miért csinálta. Megértést gyakoroltam. Ugyanezt nem érzem tőle. Most úgy vagyok vele, hogy ha ő nem keres (mert eddig mindig én kerestem, ha mosolyszünet volt, még akkor is, amikor ő vert át!!), akkor többet mi már nem beszélünk. Belefáradtam, hogy el kell nyomjam az érzéseim.
2016. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen.

Az a baj hogy az idiótája ebből csak azt fogja leszűrni hogy te bunkózol meg flegmázol vele. Nekem legalább is ez volt. Nem gondolkozott volna el rajta hogy talán miatta vagyok ilyen. Próbáltam én is szépen, próbáltam néha kiabálva, semmi nem használt, rájöttem az emberek nem képesek megváltozni. Keresni kell olyat aki passzol hozzánk, és ezek a problémák máris kilőve.

2016. jan. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!