Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van a pasis/csajos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a pasis/csajos buliknak?

Figyelt kérdés
De most komolyan. Ha együtt vagyok valakivel, akkor az nem azt jelenti, hogy jól érzem magam vele? Meg hogy őszintén meg lehet beszélni vele bármit? Miért kell akkor kirekeszteni a baráti körből, csak azért mert más van a lába között? Miért van mélységesen felháborodva az illető, ha mégis odamegy a párja? Hova lesz a nagy szerelem meg a "te vagy a mindenem"?
2016. jan. 25. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Az embernek szüksége van néha a barátaival tölteni egy-egy estét. Mármint, legtöbbször. És legtöbbször az ember legközelebbi barátai azonos neműek. Ha azzal a két szem barátnőmmel vagyok, akik egyébként a párom életükben eddig látták úgy nagyjából 3x, akkor nem viszem magammal a párom. Nem azért "rekesztjük ki" így a társaságból, mert ő férfi, mi pedig nők vagyunk, hanem mert az ismerettség közöttük nem olyan, hogy hívni akarjuk. Mert az egy dolog, hogy én mindent elmondok a páromnak, a legmélyebb belső intim titkaimat is, de a barátnőim nem biztos, sőt, ők az ilyen alkalmakkor csak nekem, az én füleimnek szánják ezeket a beszélgetéseket, nem a páromnak. Az más, amikor a teljes társaság jön, mindenki férje/felesége/gyereke, de az nem is csajos/pasis buli, hanem a társaság összeül és jól érzi magát. Ha csak páran barátnők találkozunk, részemről bunkóság lenne vinni a párom, és ő sem érezné igazán jól magát ott.
2016. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ácsi-ácsi, azért nem kéne összekeverni itt a dolgokat. Egy jó kapcsolat nem arról szól, hogy állandóan egymás sejhajában vannak a felek, sőt.


Mondjuk nálunk nincs kifejezetten "csajbuli" vagy "kanbuli", ill. nem vagyunk eltiltva egymás programjaitól, de az teljesen természetes dolog, hogy külön is találkozunk a barátainkkal, vannak más emberekkel is programjaink.


Nem mindenki az a típus, aki kapcsolatba lépve elhanyagolja a barátait, illetve onnantól kezdve már össze van nőve a párjával és csak együtt hajlandó menni bárhová..

2016. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Clark Kent.. ***** válasza:
Veled van a baj Kérdező, mert úgy tapadsz a másikra, mint egy pióca. Attól, hogy neked speciálisan nincs szabadságigényed, a másik embernek még van. A párkapcsolat nem egy kalitka, csak te képzeled annak.
2016. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"ill. nem vagyunk eltiltva egymás programjaitól"

Na, itt a lényeg, ami nem jutott az eszembe.


Szóval hogy miért is van kitiltva a másik fél a csaj/kanbulikból?


#1 válaszoló, talán ha engednéd, hogy a párod megismerje a barátnőidet, akkor nem lenne senkinek kellemetlen a helyzet.


#3 Milyen szabadságigény? Aki kapcsolatban van, az talán be van zárva valahova? Pont te képzeled kalitkának. Akivel együtt vagyok, azt elvileg szeretem, azért vagyok vele, mert jól érzem magam amikor egymásra "tapadunk mint a piócák", nem?

2016. jan. 25. 18:50
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Elsőnél a pont. Semmi közöm az aktuális barátnőm barátnőinek a dolgaihoz, nekem egy ilyen beszélgetésen nincs keresnivalóm.
2016. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
89%
mert a csajok dumálhatnak ilyenkor csajos témákról, ami egy férfit kurtára nem érdekel, a pasik szintén, csak pepitában. Ezen mi nem érthető?
2016. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Megismeri, oké, ez arra elég, hogy elmennek együtt koncertre, bulizni, stb. De mi a francnak kényszerítse rá a barátnőket, hogy a saját legmélyebb lelki dolgait/problémáit megosszák az aktuális baráttal? Te szívesen elmondasz magadról és a családodról mindent?
2016. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem lelkizésről meg teázgatásról beszélek, hanem bulikról... Ott van a kérdés címében...
2016. jan. 25. 19:02
 9/11 BlackSword ***** válasza:
100%
Mert a párkapcsolat sem arról szól, hogy csak a másik... Nem szabad egy kapcsolat miatt leépíteni a barátokat... És ha bulizni van kedvük, hát had menjenek... Anno nálunk több pár is volt a brancsban... A csajok elmentek diszkózni, mi meg beültünk meccset nézni... Ennyi...
2016. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Igaz, hogy az olyan típusú ember, mint a kérdező, sosem fogja belátni, ha nincs igaza, de azért leírom.


#3 Milyen szabadságigény? Aki kapcsolatban van, az talán be van zárva valahova? Pont te képzeled kalitkának. Akivel együtt vagyok, azt elvileg szeretem, azért vagyok vele, mert jól érzem magam amikor egymásra "tapadunk mint a piócák", nem?


Kérdező, mégis a pióca hasonlaton kívül mi más írja le azt, hogy annyira rá akarsz akaszkodni a párodra, hogy szabad programja se lehessen nélküled?

Szerinted a barátnői veled akarják megvitatni a dolgaikat, vagy a barátnőjükkel? (ha te vagy a nő akkor persze fordítva)

A másik pedig, hogy baromira nem egészséges folyamatosan egymáson lógni. Miért gondolod, hogy ha valaki kapcsolatba lép, akkor az a normális, hogy megszűnik egyénnek lenni és hirtelen szimbiózisba lép és a másik nélkül egy lépést sem tesz sehová.. Igencsak birtokló, kisajátító magatartás, és cseppet sem egészséges. Talán fáj, hogy a másik nem függ tőled, van élete melletted is? Amennyiben igen, hanyagold a kapcsolatosdit, nem nőttél még fel hozzá.


Nálunk nincs eltiltás programoktól, mert nincs rá szükség, érzelmileg felnőtt emberként eszünkbe se jutna belepofátlankodni minden egyes programba, amit a másik szervez.


#1 válaszoló, talán ha engednéd, hogy a párod megismerje a barátnőidet, akkor nem lenne senkinek kellemetlen a helyzet.


Most ismerettség ide vagy oda, mi is ismerjük egymás barátait, és akkor mi van? Attól még, hogy ismerek valakit, nincs közöm a titkaihoz, amiket nem akar esetleg velem megosztani. Normál helyzetben nem leszünk automatikusan öribarik valakivel csak azért, mert a párunk barátja, ill. akkor sem, ha a barátnőnk párja az illető. Miért is kéne?


Féltékeny vagy, vagy irigy, amiért neked nincs társasági életed? Vagy mégis miért zavar ez ennyire?

2016. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!