Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem vagyok boldog a jelenlegi kapcsolatomban, de boldogtalan sem feltétlenül, csak többet várok egy kapcsolattól mint amennyi a mienkben van. Szeretem a párom persze idönként vitázunk (kik nem?) és jól érzem magam mikor vele vagyok de úgy érzem ez nem elég. Ha viszont kimondom hogy legyen vége elviselhetetlen a fájdalom. 2 hét múlva találkozunk újra hogy megbeszéljük személyesen, ennyi időm van végleges döntést hozni. Ti mit tennétek?

2016. jan. 26. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy két hét múlva találkoztok,hogy megbeszéljétek.Szóval még nem kell semmit eldöntened,majd akkor elég lesz vagy utána pár napra,hogy átgondold kicsit. Megbeszélitek,ő is mond valamit te is mondassz és eldöntitek ennyi.
2016. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatok ritkán végződnek happy enddel,de annyira keveset írtál az egészről,hogy reagálni sem nagyon lehet rá.

Kifejtenéd bővebben?

2016. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgyis szakítotok, szóval tökmind1
2016. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


#1 akkor meg beszelgetunk, de annak a beszelgetesnek meg kell teremtenie a vegso dontest. O sem es en sem akarjuk tovabb huzni, elmondtam neki hogy nem akarom tovabb folytatni, 2 het, ultimatum, hogy atgondoljuk addig, es akkor dontunk

2016. jan. 26. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az,ami nem elég a másikban?
2016. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megcsókolnám a helyedben. Ha két hét után jól esik és tetszik, akkor maradjon. Ha nem, akkor kalap-kapát és soha ne beszéljetek egymással!
2016. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!