Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

A minap a barátnőmmel komolyan beszélgettünk amikor ezt mondta."Bárkin túl lépek,és eltudom felejteni.Két hónap múlva már csak szép emlékként gondolnék rád."Nem utalt semmire,de egyszerűen kiejelentette,így és mesélte,hogy az anyukáját sem szerette,mármint őt magát,hanem csak azt,hogy mindent megcsinált helyette,meghallgatta,biztonságérzet stb..csak kötődött hozzá.

Kb én is ugyanezt teszem vele,de azt mondta,hogy engem "szeret",pedig folyamatosan az van amit ő akar,hisztizik,ha mérges akkor meg is szokott pofozni,drámázik állandóan,minden ő körülötte forog,utálja a világot,mindenkit.

Most mit kezdjek vele?


2016. jan. 28. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ember! MENEKÜLJ!!! :D
2016. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ennek a nőnek súlyos lelki törése van. Azért beszél így.
2016. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá,hogy történtek vele "dolgok",de nem hajlandó beszélni róla.
2016. jan. 28. 13:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne? Azt, hogy nem tud szeretni? Hogy egy elkényeztetett, hisztis pi.csa? Hogy ha ideges, akkor felpofoz?
2016. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én VISSZAADNÁM azt az egy-két pofont, érezze csak, mit csinál.


Egyébként ostoba vagy, amiért nem dobod ki azonnal (ha nő lennél, akkor is ezt mondanám).

2016. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!