Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi szamit egeszseges hatarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szamit egeszseges hatarnak egy ferfi baratsagban?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni h en vagyok e tul feltekeny a parom baratjara vagy jol erzem h ez tulzas.


Szerintem nincs olyan nap h ne beszelnenek es\vagy whats up.


Korhazban volt a barat o ment el a ruhajaert alsonadragert stb...

Ugyebar parja nincs viszont 5 gyereke.


Amikor a kiruccanasunkat toltottuk eleg gyakran hivta paromat amikor Mo-on vtunk akkor is STB. Ha nem veszi fel parom akkor jon a mobilbox whatsup 5 hivas...


En nem tudnek ilyen eroszakos lenni ha tudom a baratnomnek van parja pl.


Tegnapelott meglatogatta a korhazban ott volt vagy harom orat. Hazajott, ra husz percre csorgott a telefonja.


Nem jogos h felgaborodtam h este feltizkor miutan harom orat mar egyutt voltak talan nem kene hivni?


Vagy a ferfiak mindig ennyire nyomulosak baratsagban?


Es en vagyok alkalmatlan ha ezt nem tudom elfogadni?


30\nõ



#barátság #Ferfi-ferfi baratsag
2016. jan. 28. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Megértelek én is sokallnám.


Az én párom is elment kockulni a haverjaival, mondván kanos est és félévben egyszer jön össze. De a következő héten és rá 2 hétre megint csak "félévben egyszer történik meg" alapon elment.


És még ő volt kérdőjellel a fején, hogy mire akadok fenn.

2016. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ismeros ez is. Ah en nem tudom tenyleg h en vagyok e nehez eset vagy egyszeruen nem illunk ossze ha neki erre van szuksege.
2016. jan. 28. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ezt beszéljétek át alaposan. Ha már évek óta jóbarátok, akkor a barátságukon nem hiszem, hogy változtatna és ha ebben te kötekedsz vele, akkor még te leszek a rossz.


Ne magadban keresd mindig a hibát, és a kórházban unatkozhat az ember, lehet ezért is hívta 20percen belül.

2016. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most válaszolok neked férfiként. (Nyilván az előző két válaszoló nő volt - bár azt azért nem ártana tudni ti hol tartotok a kapcsolatban és ők mióta barátok)

Nekem nem lenne olyan kapcsolat, ami előbbre való az évtizedes barátságoknál. Mint magad is írtad és ezzel tökéletesen megfogalmaztad miért gondolom én így: "Ah en nem tudom tenyleg h en vagyok e nehez eset vagy egyszeruen nem illunk ossze ha neki erre van szuksege."


Ez a mondat magában foglalja, hogy akármikor kényed-kedvedsz szerint megpattansz, ha nem tetszik a helyzet. Jogod van hozzá, tedd is meg ha úgy érzed. De amíg benned is ilyen dolgok fogalmazódnak meg a birtoklási mániád miatt, addig ezt a barátod is érezni fogja.


Meglátogatta a kórházban a barátját ahelyett, hogy veled cicázgatott volna otthon. Biztos jót buliztak a sebészetin, vagy franc se tudja hol fekszik :D Belelátnék ilyenkor a fejedbe kérdező, hogy mit gondolsz amikor ezeket a mondatokat leírod.


Na nem is folytatom, gondolom ennyiből is érthető miért választanám akármelyik barátomat helyetted.

2016. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aha, ez érdekes.


Akkor dugjál is a barátoddal, ha arra támad kedved.


A bármikor megpattannék dologra csak annyit, hogy hát igen, hazugság a mai világban minden. A hatalmas férfi barátságok is.

Két örök gyerek majomkodása, mert egyedül képtelenek lennének megbirkózni a világgal.


Bocsi az elborult elmémért. :D



Egyébként annyira unom már a hol vannak az exek viszont a hatalmas barátságok még mindig élnek érvelést.



Eleve két különböző kapcsolatról van szó. Nem lehet összehasonlítani a kettőt. Egy kapcsolatban más dolgok a mérvadók és egy barátságban is.



És igenis vagyok annyira intelligens, hogy miután három órát nálam van a barátom és tudom, hogy megy haza a nőjéhez, nem fogok tovább virnyogni neki és zaklatni a hívásaimmal!

Most akkor kinek is van birtoklási vágya?

2016. jan. 30. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom. Két felnőtt férfi ne legyen napi 5 hívásos kapcsolatban. Nem azt mondom, nők sem, de a férfiak mások vagy mi:D

Amúgy meg az a pasi, aki a haverjait választja helyettem.. nos én meg a csajokat választanám, amikor kanos. Így ennyi.

Éld az életed, menj el a csajokkal erre-arra amarra, meglásd hamar bepipul.

2016. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!