Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Édes a Bosszú? Volt már aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édes a Bosszú? Volt már aki megbosszulta ha nagyon becsapták? Hitegették csak mint kiderűlt hónapokig

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Édes,de semmi jóra nem vezet,mert lehet visszakapod,és így tovább...inkább tanulj az esetből,és próbálj talpra állni mielőbb.
2016. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megbosszultam, sokkal jobban mint amit kaptam. Jól esett és most sem tenném násképp. Nem bántam meg.
2016. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint mindig is szánalmasnak gondoltam a bosszút, nem folyamodtam hozzá sosem, amikor valaki átvágott. Nincs az a szituáció, ami miatt hajlandó lennék idáig süllyedni.


Másrészt ha hónapokig hagynám magam hitegetni (az nem igaz, hogy nincsenek erre utaló jelek, az emberismeret hasznos dolog), akkor meg is érdemelném egyébként is.

2016. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem hónapokon át átvertek, távkapcsolatban azért nem olyan nehéz ez. És nem bosszultam meg- azaz de, fogjuk rá. Amint megtudtam a dolgot, egyből szakítottam, nem beszéltem vele többet, és két hétre rá boldog párkapcsolatba keveredtem. És el is felejtettem.


Nagyjából most, így kb négy év után kezdett el megint írogatni. Hogy mi van velem, hogy vagyok, haragszom-e még rá, satöbbi. Tulajdonképpen magasról teszek rá, de ha a közönyön kívül bármi más érzésem lenne vele kapcsolatban, akkor lehet, hogy most kis bűnös elégtételt éreznék.


Szerintem nincs ennél szebb bosszú :) Egyébként másba nem mennék bele, aki átvert, megcsalt, hazudott, hitegetett akár hosszú, akár rövid időn keresztül, az szerintem nem érdemel annyi erőfeszítést, ami egy bosszúhoz kell.

2016. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint valami béna latin szappanopera :D "édes a bosszú 192828282.rész ma Manuel végre rájön, hogy Andzselika a testvére. Közben Gazsi és Ráhel meglepő felfedezést tesz..."


Amúgy nem. Mi a jó a bosszúban? Attól nem lesz jobb semmi.

2016. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!